Procedury , které jsou vám předepsány lékařem.

15 minut · 410 Kč

Vířivá koupel

Procedura po konzultaci s lékařem. Masáž kůže a ostatních struktur způsobená vířením vody. Působí převážně relaxačně a zvyšuje prokrveníé kůže. Zvlášť vhodná k léčení poúrazových stavů.
320 Kč

Motodlaha

Motorová dlaha se využívá při pasivní pohybové léčbě - CPM (Continuous Passive Motion). Jedná se o kontinuální léčebnou rehabilitaci kloubů po operacích a po úrazech. Použitím motodlah dochází ke zlepšení mobility končetin, obzvláště u stavu čerstvě odoperované endoprotézy.
700 Kč

Reflexní masáž

Procedura po konzultaci s lékařem. Specializovaný rehabilitační výkon prováděný odborně vyškoleným rehabilitačním pracovníkem. Cílem je ovlivnit reflexní změny vzniklé patologickým procesem. Jde pouze o místní masáž, používají se sestavy hmatů bez emulze - jen na suchou kůži.
170 Kč

Skupinový tělocvik

Procedura po konzultaci s lékařem. Zahrnuje všeobecná kondiční cvičení, zaměřená na konkrétní zdravotní problémy pacientů.
540 Kč

Individuální léčebný tělocvik

Procedura po konzultaci s lékařem. Jedná se o nejspecializovanější metodu rehabilitace. K dobrému výsledku je bezpodmínečně nutná aktivní spolupráce pacienta. Na základě předpisu lékaře rehabilitační pracovník volí metodiku individuálních léčebných cviků. Indikacemi jsou poruchy hybného, nervosvalového aparátu, omezená hybnost, hyper či hypotonus, porucha hybných dynamických stereotypů.
440 Kč

Parafínové obklady

Procedura po konzultaci s lékařem. Parafínové zábaly lokálně prohřívají postižené místo, kde zmírňuje bolest a uvolňují napětí. Místo a délku procedury určí lékař.
220 Kč

Ergometrický trénink

Procedura po konzultaci s lékařem. Trénink probíhá za dohledu zdravotní sestry. Pravidelně je kontrolována tréninková tepová frekvence, která je doporučení ošetřujícím lékařem na základě vyšetření a zdravotního stavu pacienta. Trénink přispívá k zvýšení kadiopulmonální výkonnosti. Provádí se 2-3x týdně, u některých pacientů lze trénovat i denně.
220 Kč

Chodecký trénink Polar

Procedura po konzultaci s lékařem. Monitorovaná vycházka, délku trasy určí lékař.
410 Kč

Lymfoven

Procedura po konzultaci s lékařem. Přístrojová lymfodrenáž horních nebo dolních končetin pomocí drenážních návleků z léčebného hlediska usnadňuje či napomáhá toku lymfy a vede ke zmírnění otoků na horních či dolních končetinách.
250 Kč

Plynová injekce

Procedura po konzultaci s lékařem. Léčebná procedura využívající účinků podkožně podávaného CO2. Aplikaci provádí kvalifikovaný zdravotní personál jednorázovými podkožními jehlami v dávce 25 - 50 ml na 1 vpich. Maximální celková dávka při 1 sezení je 200 ml. Účinek je komplexní, zlepšuje lokálně prokrvení, mírní bolest, zlepšení hojení ran.
350 Kč

Magnet

Procedura po konzultaci s lékařem. Léčebná procedura využívající specifických účinků pulzního magnetického pole na fyziologické mechanizmy a procesy na úrovni systémů, orgánů, tkání, buněk a molekul. Je vyhledávanou procedurou pro svůj analgetický (protibolestivý) efekt. Nesmí být podávána u pacientů se zavedeným kardio-stimulátorem.
260 Kč

Diadynamik

Procedura po konzultaci s lékařem. Diadynamické proudy mají převážně analgetické účinky. Dle předpisu lékaře se aplikuje uvedený druh proudu přes přiloženou a podloženou elektrodu. Intenzita se volí podle subjektivní snášenlivosti pacienta.
170 Kč

BIO – Lampa

Procedura po konzultaci s lékařem. Jedná se o fototerapeutický přístroj, který má pozitivní vliv na jizvy a metabolismus organismu.
510 Kč

Mobilizace páteře

Procedura po konzultaci s lékařem. Funkční poruchy páteře jsou odstraňovány speciálními mobilizačními a relaxačními technikami zkušeným rehabilitačním pracovníkem.
320 Kč

Čtyřkomorová koupel

Procedura po konzultaci s lékařem. Elektroprocedura, při které působí na tělo stejnosměrný galvanický proud ve vodním prostředí. Pacient ponoří horní i dolní končetiny do vaniček a rehabilitační pracovník dle předpisu lékaře volí kvalitu proudu a polarizaci.
320 Kč

Ultrazvuk

Procedura po konzultaci s lékařem. Na určené místo se nanese kontaktní prostředek, nastaví se intenzita, čas působení a bolestivé místo se pomalu přejíždí pohyblivou hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vertebrogenních potížích (onemocnění páteře).
260 Kč

Endomed

Procedura po konzultaci s lékařem. K zesílení účinku se používá vakuovaných elektrod. Doba aplikace je kratší a internzita proudu se volí dle subjektivních pocitů pacienta. Indikací jsou hlavně chronické zánětlivé a degerativní nemoci pohybového aparátu.
440 Kč

Lavatherm

Jedna z forem thermoterapie – jedná se o lokální teplý obklad, který slouží k léčbě kloubních potíží a onemocnění páteře či k potlačení chronických zánětlivých onemocnění.
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.