Hospodský kvíz s lázeňskou tématikou

Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden. Poprvé také v lázeňské Kavárně Viola a s otázkami s lázeňskou tématikou.

Hospodský kvíz s lázeňskou tématikou

23. června

Užijte si netradiční odpoledne v lázeňské Kavárně Viola. Sestavte tým o 2-8 členech a přijďte si vyzkoušet lázeňský (Hospodský) kvíz.
Odpovědi zapisujete na papír. Sbíráte body a soutěžíte proti ostatním týmům. Nejlepší tým vyhrává cenu od Lázně Poděbrady, a.s.

Co vás čeká?

Jak bude kvíz probíhat?

Zábavným odpolednem váš tým provede moderátor, který vysvětlí pravidla a rozdá vše potřebné ke hře.

Myslím, že vím prd…

Kvíz je především zábava! Nejsme ve škole, ale v kavárně. Můžete se bavit s přáteli, pít s rozumem a u toho se i něco dozvědět.

Co můžete vyhrát?

Jako v každé soutěži jsou pro nejlepší připravené ceny. Vítěz obdrží dárkový voucher na konzumaci v restauraci O MASE (hodnota voucheru je dle počtu členů v týmu).
A pokud nevyhrajete, nevadí! Stále můžete získat odměnu v poslední otázce.

Registrace týmů a platba startovného

Sestavte si svůj tým a do pátku 6. 6. 2024, prosíme, nahlašte název týmu, počet členů a uhraďte startovné na recepci Hotelu Chariclea.

Přihlásit se můžete také on-line. Na této stránce kliknete na banner s vámi vybraným termínem kvízu, na stránce vybraného kvízu zaplatíte startovné za každého člena týmu přes tlačítko “Koupit vstupenky”. Název týmu a počet členů nahlásíte e-mailem na recepci chariclea@lazne-podebrady.cz.

Proběhlé akce

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.