Volná místa ve společnosti Lázně Poděbrady, a. s. — Lázně Poděbrady, a. s.

❤️ Zimní sleva 25 % na pobyty z naší nabídky v termínu od 2. 1. - 13. 2. 2018. Slevový kód: zimní sleva ❤️

Lázně Poděbrady, a. s. - přední poskytovatel kardiorehabilitační léčby dále přijmou za účelem rozšíření poskytované péče:

Zdravotní sestru

Požadujeme:

Nabízíme:

Své životopisy zasílejte paní Molínové na email: balneo@lazne-podebrady.cz. V případě dotazů k pracovní pozici se obraťte na tel. 728 932 046.

Lékaře internistu (popř. kardiologa)

a

Dětského lékaře

Požadujeme:

Nabízíme:

Fyzioterapeuta

Požadujeme:

Nabízíme:

Životopisy na tyto volné pozice zasílejte na e-mail: pam@lazne-podebrady.cz
Informace na tel.: 325 606 524

Recepční / vedoucí recepce

Do našich hotelů hledáme nové recepční na směnný provoz (denní, noční, 12 hodin, včetně sobot, nedělí a svátků). Nabízíme možnost dlouhodobého a stabilního zaměstnání .

Požadujeme:

Nabízíme:

V případě zájmu kontaktuje prosím paní Kateřinu Zelenkovou: email zelenkova@lazne-podebrady.cz, telefon 325 60 65 42.

Kuchař / Kuchařka a Kuchař / Kuchařka studené kuchyně

Do nově otevřeného hotelu Bellevue Tlapák hledáme šikovného, samostatného a kreativního kuchaře/kuchařku. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Možno i jako částečný úvazek či sezónní brigádu. Nabízíme možnost dlouhodobého a stabilního zaměstnání, možnost přechodného ubytování a zajímavé firemní benefity. V případě zájmu prosím kontaktujte paní Glanzovou na +420 325 606 524 nebo e-mailu: pam@lazne-podebrady.cz

Číšník / Servírka

Lázně Poděbrady, a. s. hledají do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici číšník/servírka. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Nabízíme práci v příjemném prostředí, možnost dlouhodobého a stabilního zaměstnání a zajímavé firemní benefity. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 325 606 524
nebo e-mailu: pam@lazne-podebrady.cz

Nutriční terapeut

Přijmeme nutričního terapeuta na hlavní pracovní poměr. Požadujeme příslušné vzdělání a znalost práci na počítači. Praxe vítána. Nabízíme možnost dlouhodobého a stabilního zaměstnání, možnost přechodného ubytování a zajímavé firemní benefity.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 325 606 524 (551) nebo e-mailem na: osobni@lazne-podebrady.cz

smazat Jak vám mohu pomoci?