Antigenní testování v našich lázních — Lázně Poděbrady, a. s. Poděbradský den srdce
25. září od 13:30

Nabídka není aktuálně platná

Antigenní testy na COVID zdarma!
Nabízíme testování na COVID zdarma pro naše klienty při nástupu na samoplátecké pobyty. Testujeme metodou antigenních testů. Testování je dobrovolné a probíhá při nástupu na pobyt.
Naší snahou je zajistit našim klientům a zaměstnancům co nejvyšší stupeň bezpečnosti. Chceme co nejvíce zamezit možnosti nákazy nemocí COVID-19 v našich lázních. Kromě všech ostatních přísných bezpečnostních opatření jsme se rozhodli dobrovolně testovat naše klienty pomocí antigenních testů.

Jak to probíhá?
Při objednávce pobytu uveďte svůj zájem o testování. Pokud již máte pobyt objednaný, kontaktujte svou referentku nebo naše callcentrum - email info@lazne-podebrady.cz, nebo telefonicky na 326 530 688. Testování se musí objednat před nástupem na pobyt, nelze dohodnout při nástupu nebo během pobytu.
Referentka Vás zařadí registraci termínu a sdělí Vám přesný čas a místo testu. Testování probíhá po poledni v den nástupu v Hotelu Libenský nebo Hotelu G-REX. Kapacita testování je omezená. Test probíhá výtěrem z nosohltanu a výsledky jsou známé během 15-20 minut.
Před testem klient nesmí navštívit jídelnu ani proceduru.

Je testování povinné?
Testování je dobrovolné. Nenutíme žádného z klientů, aby test absolvoval. Žádáme pouze o dodržování všech bezpečnostních opatření.

Pokud jsem pozitivně otestován, co se stane s mým pobytem?
Pokud by Vám test vyšel pozitivně, je nutno postupovat podle platných hygienických nařízení (musí Vám být nařízena izolace). Na pobyt byste tedy nemohl(a) nastoupit. Rádi Vám ale přesuneme pobyt na jiný termín.
Další podmínky
S testováním začínáme 10. prosince 2020. Vyhrazujeme si právo testování kdykoliv ukončit nebo změnit podmínky. Nejsme schopni Vám na základě testování vystavit jakýkoliv certifikát. Nabídka neplatí na pobyty hrazené pojišťovnou.

Máte další dotazy?
Kontaktujte prosím naše callcentrum.

Více naleznete zde.

út 31. 8. 2021 09:00

Přijeďte na Podzimní pobyt

út 10. 8. 2021

Dechovkový festival

út 20. 7. 2021 15:00

Novinka - Pedikúra na Zámečku

čt 15. 7. 2021 11:00

Dnešní Hovory od srdce zrušeny

po 12. 7. 2021 20:00

Street art festival zahájen

čt 1. 7. 2021 09:00

Letní výstava v Zámečku

Všechny aktuality
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.