Novinka - léčení po onkologickém onemocnění — Lázně Poděbrady, a. s. Poděbradský den srdce
25. září od 13:30

Od 1. 7. 2020 přijímáme dospělé a dětské pacienty na komplexní lázeňskou léčbu po onkologickém onemocnění.

Po úspěšných jednáních se zdravotními pojišťovnami Lázně Poděbrady a.s. od 1. 7. 2020 rozšiřují své terapeutické spektrum o lázeňskou léčbu pacientů s onkologickým onemocněním. Využití přírodního léčivého zdroje (PLZ) - unikátní poděbradské přírodní minerální vody - tzv.,Poděbradky´´ má terapeutický efekt na lidský organismus, a není kontraindikován u pacientů po terapii onkologických onemocnění. V kombinaci s ostatními lázeňskými procedurami, předepsanými po vstupním lékařském vyšetření Vám lázeňská léčba ,mimo jiné, nabízí zlepšení fyzické a psychické kondice po náročné onkologické léčbě a zkrácení doby rekonvalescence .

Kdo má nárok na lázeňskou léčbu po onkologickém onemocnění?
Přijímáme dospělé pacienty na komplexní lázeňskou léčbu v rámci indikační skupiny I/1, délka lázeňské léčby je 21 dní.
Do Dětské léčebny Dr. Filipa přijímáme na komplexní lázeňskou léčbu dětské pacienty od 2 do 18-ti let v rámci indikační skupiny XXI/1, délka lázeňské léčby je 28 dní. Děti do dovršení 6-ti let věku mají nárok na doprovod rodinného příslušníka po celou dobu pobytu.

Jak dostat se do Lázní Poděbrady a.s. na indikaci I/1 resp. XXI/1?
Nárok na komplexní lázeňskou léčbu mají dospělý pacienti do 12 měsíců po ukončení komplexní protinádorové léčby a dětští pacienti do 24 měsíců po ukončení komplexní protinádorové léčby.

  1. Doporučení na komplexní lázeňskou léčbu musí dát písemně klinický onkolog, nebo specialista v oboru, který dané onkologické onemocnění léčil.
  2. Návrh na komplexní lázeňskou léčbu vypíše praktický lékař pacienta, uvede indikaci I/1 u dospělého, resp. XXI/1 u dětí, místo léčení Lázně Poděbrady a.s.
  3. Vyplnění návrh na komplexní lázeňský návrh (včetně dalších lékařských zpráv a příloh), je nutné doručit na příslušní zdravotní pojišťovnu pacienta ke schválení reviznímu lékaři zdravotní pojišťovny.
  4. Návrh na komplexní lázeňskou léčbu po schválení revizním lékařem pojišťovny je odeslán do Lázní Poděbrady a.s.
  5. Po doručení Vašeho návrhu do Lázní Poděbrady a.s. budete zvacím dopisem předvolán k nástupu na lázeňskou léčbu. Je vhodné kontaktovat pracovnice ubytovací kanceláře, resp. vrchní sestru Dětské léčebny Dr. Filipa ohledně možné rezervace termínu pobytu.

Těšíme se na Vás v srdci Polabí v rámci Vaší lázeňské léčby po úspěšné léčbě základního onemocnění.
Kontaktujte nás pro více informací zde.

Nejen na srdce jsou Poděbrady.

út 31. 8. 2021 09:00

Přijeďte na Podzimní pobyt

út 10. 8. 2021

Dechovkový festival

út 20. 7. 2021 15:00

Novinka - Pedikúra na Zámečku

čt 15. 7. 2021 11:00

Dnešní Hovory od srdce zrušeny

po 12. 7. 2021 20:00

Street art festival zahájen

čt 1. 7. 2021 09:00

Letní výstava v Zámečku

Všechny aktuality
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.