Kolonádu v Poděbradech rozzářil policejní orchestr se sólisty — Lázně Poděbrady, a. s. Poděbradský den srdce
25. září od 13:30

Krásný červnový den obohatil ve čtvrtek 25.6. koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR,
Poděkování složkám IZS a občanům – to bylo hlavní motto koncertu Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, která v tomto týdnu zavítala do Poděbrad.

Na lázeňské kolonádě v Poděbradech vystoupil koncem týdne prestižní orchestr Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. Téměř hodinové hudební poděkování, které zahájil krajský ředitel, brigádní generál Václav Kučera, bylo věnováno policistům, zdravotníkům, zdravotnickému personálu a lékařům za neuvěřitelné nasazení a zvládání situace v době pandemie koronaviru. Poděkování bylo určeno také občanům, kteří museli dodržovat a respektovat krizová opatření, která byla pro většinu doposud neznámá a značně omezující.

Děkovný koncert plný krásných melodií a písní v podání sólistů Gabriely Urbánkové a Tomáše Savky, pod vedením šéfdirigenta plukovníka Jana Zástěry, se mohl právě na kolonádě věhlasných lázní v Poděbradech uskutečnit díky podpoře města, konkrétně starosty Jaroslava Červinky a generálního ředitele akciové společnosti Lázně Poděbrady, Ing. Petra Valenty.

V rámci Středočeského kraje se jednalo již o druhý děkovný koncert složkám IZS a občanům, první se uskutečnil přímo v areálu Oblastní nemocnice Kladno, kde Hudba Hradní stráže a Policie České republiky potěšila posluchače směsí slavných českých pochodů a populárních melodií.

Podívejte se na záznam z akce:

út 31. 8. 2021 09:00

Přijeďte na Podzimní pobyt

út 10. 8. 2021

Dechovkový festival

út 20. 7. 2021 15:00

Novinka - Pedikúra na Zámečku

čt 15. 7. 2021 11:00

Dnešní Hovory od srdce zrušeny

po 12. 7. 2021 20:00

Street art festival zahájen

čt 1. 7. 2021 09:00

Letní výstava v Zámečku

Všechny aktuality
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.