Filmová hudba v podání špičkových interpretů 27. srpna na festivalu filmové hudby a multimédií - SOUNDTRACK Poděbrady

David Koller, Dasha, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Ondřej Ruml, Michal Dvořák a další hvězdy v sobotu 27. srpna vystoupí na velkolepém multimediálním koncertu filmové hudby pod poděbradským zámkem na obou březích Labe. Mimořádným hudebním zážitkem vyvrcholí program celodenního „traileru“, představujícího nový Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady.

Zazní největší hudební skladby z filmů například Amerika, Star Wars, Indiana Jones, Schindlerův seznam, Piráti z Karibiku, Shreck, Robin Hood, James Bond, Čelisti. To vše v podání Soundtrack Orchestra pod vedením Martina Kumžáka. Koncert bude doprovázen multimediálními videoprojekcemi a mapingem na obvodové zdi zámku ze strany náměstí a od Labe.

Součástí večerního koncertu v režii Michala Cabana bude i představení podoby festivalové ceny. Autorem festivalové ceny z křišťálu, stylové trofeje ve tvaru „repráčku“, je akademický sochař Stefan Milkov, známý a respektovaný výtvarník a také hudebník, mimo jiné spoluautor originálních kytar. Večerní hudebně-vizuální show bude možné sledovat ZDARMA! z Jiřího náměstí, mostu či protějšího břehu řeky, v prodeji je od 1. 7. pouze část vstupenek na místa do uzavřeného prostoru bezprostředně pod hudební scénou.

„V sobotu 27.8, chceme v Poděbradech předvést všem návštěvníkům „Festival Nových Forem” a ukázat nové způsoby prezentace filmové hudby. Chceme představit nový hudebně zábavný koncept s interaktivními a pohybovými aktivitami pro celou rodinu. Filmová hudba není jen velký symfonický orchestr, ale obsahuje všechny žánry včetně rockové a elektronické hudby. S touto bezbřehou pestrostí chceme citlivě zacházet a ukazovat tak návštěvníkům nová hudební dobrodružství, kterými filmová hudba bezesporu je! :-)” říká Michal Dvořák, ředitel a iniciátor nového rodinného festivalu SOUNDTRACK Poděbrady.

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, první a jediný svého druhu v České republice, je unikátní oslavou filmové hudby všech žánrů a forem. Jedinečný je nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy, multimédia, nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech v interaktivní zážitek. Veřejnosti se poprvé představí právě v sobotu 27. srpna celodenní „ochutnávkou“, předznamenávající oficiální 1. ročník, který se uskuteční koncem srpna příštího roku.

Sobotní program nabídne řadu atrakcí a zábavných aktivit pro celou rodinu. K dispozici bude speciální Red Bull autobus, půjčovna kol Scott, festivalová tančírna. Lázeňský park obsadí živí hudebníci a návštěvníci zde též naleznou velkoformátové projekce, na kterých budou prezentovány budoucí místa a sekce festivalu.

Na kolonádě najdou pochopitelně svůj program i ti nejmenší.

Partnery Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady jsou město Poděbrady a Středočeský kraj. Oficiálním dopravcem festivalu je Audi, festivalovou pojišťovnou Generali, festivalovým kolem Scott.
Mediální partneři: Český rozhlas, Seznam.cz, ČSFD

zdroj: Facebook, Soundtrack Poděbrady.

pá 26. 11. 2021 00:01

Black Friday - sleva 20 %

st 27. 10. 2021 09:00

Pobyt s koncertem Lucie Bílé

út 26. 10. 2021 10:00

Pobyt s koncertem Marie Rottrové

po 27. 9. 2021 09:00

Den srdce se za námi

út 31. 8. 2021 09:00

Přijeďte na Podzimní pobyt

út 10. 8. 2021

Dechovkový festival

Všechny aktuality
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.