Nechte se hýčkat od hlavy až k patě

Masáže a jiné lázeňské procedury, na kterých se budete přímo rozplývat blahem. K tomu zdravá strava, relaxace a nekonečný klid. Co víc si člověk může přát? Takový víkendový pobyt v lázních dokáže divy.

Víte, že je vědecky prokázáno, že naše tělo v dnešní uspěchané době vyžaduje intenzívní relaxační kůry? Je pravda, že ne všechno se dá dohnat pouze spánkem a pohybem a proto té naší regeneraci musíme trošku pomoci. Konejšivá péče z rukou lázeňských specialistů je tím nejideálnějším způsobem, jak vypnout, dodat svému tělu energii a celkově se zrejuvenalizovat. A proč se za ní nevydat do největší lázeňské společnosti ve středních Čechách, která má skvělé tradice a drží krok i s těmi nejmodernějšími vědeckými poznatky?

Pro srdce i pro duši

Akciová společnost Lázně Poděbrady nabízí nejen léčebné pobyty „na srdce“ a tradiční lázeňské procedury, ale také relax v rámci wellness pobytů různé délky a zaměření. Specialisté poděbradských lázní proto na základě lékařských studií připravili efektivní relaxační víkendové pobyty, které obsahují přesně to, co naše tělo potřebuje k rychlé a účinné regeneraci i odpočinku.

Karamelová masáž či koupel, ovesný zábal dekoltu a obličeje, detoxikační zábal z mořských řas, reminelizační, bahenní, skořicový zábal, medová koupel a masáž, aromaterapeutická masáž, mořská masáž, přísadové, uhličité, či levandulové koupele, to je jen zlomek procedur, kterými se v Poděbradech můžete nechat rozmazlovat. Vybrat si můžete buď některý z připravených balíčků (víkend pro muže a ženu, dámský víkend, program pro regereraci a zeštíhlení, relax pro muže, dámská relaxace po víkendu, týden pro ženy...) nebo si můžete nechat sestavit program na míru přímo vám.

V Poděbradech myslí také na komfort hostů. Nabízejí tu atraktivní ubytování v historických hotelech v centru města, do kterých jezdili už třeba Vlasta Burian, Helena Růžičková či Miloš Forman. Pro nejnáročnější klientelu zde však mají přichystáno ubytování v nově zrekonstruovaném Hotelu Zámeček, který sice leží v klidné části Poděbrad, ale přesto nedaleko centra. Zámeček a jeho historická část s vyhlášenou restaurací Modrý salonek nabízí oázu klidu, relaxace, gastronomických zážitků a blahodárných lázeňských procedur přímo v budově hotelu. Ať již však přijedete na víkend anebo na celý týden, nesmíte vynechat posezení v kavárně Viola na kolonádě. Tady vládne ta pravá lázeňská atmosféra. Sportovně založení hosté uvítají i zdejší bohatou síť cyklostezek (k dispozici je půjčovna kol) a tras pro nordic walking, možnost projížďky lodí s výletním vláčkem či pěší turistiky. Pro soukromé i firemní účely mohou využít budovy Kongresového centra přímo na lázeňské kolonádě – pro svatby, rodinné oslavy nebo menší firemní večírky. Přínos a výhody léčby je ovšem nejlípe poznat na vlastní kůži.

Přijeďte, budete vítáni!

Jana Abelson, Ice magazin


po 27. 9. 2021 09:00

Den srdce se za námi

út 31. 8. 2021 09:00

Přijeďte na Podzimní pobyt

út 10. 8. 2021

Dechovkový festival

út 20. 7. 2021 15:00

Novinka - Pedikúra na Zámečku

čt 15. 7. 2021 11:00

Dnešní Hovory od srdce zrušeny

po 12. 7. 2021 20:00

Street art festival zahájen

Všechny aktuality
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.