Hotel Zámeček **** a restaurace Modrý salonek

Lazenske-domy

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Využijte možnost ubytování, wellness pobytů, balneo procedur a gastronomických pochoutek

Speciální pobytové programy připravené přímo pro hotel Zámeček****…

Historie

Hotel Zámeček představuje unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století.

Nalézá se v místech bývalého druhého panského dvora uprostřed velké zahrady nedaleko centra Poděbrad. Jádrem hotelu Zámeček je dvoupatrová budova bývalých kanceláří velkostatku, postavená v roce 1923 podle plánu hanoverského architekta Hackenholze přímo na místě někdejšího špýcharu.

Velkostatkář Josef Hyross, administrativní budovu i se svou vilou Zámečkem v roce 1931 prodal lázeňské společnosti, ta celý komplex zadaptovala a spojila obě budovy pavilónem pro vodoléčbu.

Ubytování

Hotelový komplex je tvořen hlavní budovou (49 pokojů) a dependencí (13 pokojů). Pokoje jsou standardně vybaveny moderním, komfortním nábytkem. K dispozici je dále televize se satelitním příjmem, telefon, připojení na internet a minibar. Koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Hotel nabízí kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i apartmány.

Hotel Zámeček - pokoj Hotel Zámeček - pokoj 2 Hotel Zámeček - koupelna

Rámcové služby

Recepce a směnárna s nepřetržitým provozem, sekretářské služby, lobby bar, room service. Konferenční centrum nabízí 2 místnosti s moderním technickým vybavením. K dispozici je jednací sál s kapacitou 50 míst a Modrý salonek s kapacitou 28 míst. Konferenční sály jsou rovněž banketovým zázemím hotelu. Akceptujeme platební karty.

Modrý salonek můžete využít i k možnosti uspořádání rodinných oslav, společenských setkání a svateb.

Hotel Zámeček - Modrý salónek

Gastronomie

V hotelu je a la carte restaurant s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar. Snídaně nabízíme formou výběru z bohatého bufetu. Rádi Vám přikládáme náš aktuální jídelní lístek k možnosti Vašeho výběru. Máme pro Vás otevřeno každý den od 11,00 hod do 22,00 hod.

Hotel Zámeček - restaurace

Hotel Zámeček – jídelní lístek

Menu horké nápoje na Zámečku

Navštivte unikátní architektonický skvost historické restaurace Modrý salonek, který je součástí Hotelu Zámeček****. (za obchodním domem Růžový slon cca 100 m) …Vás zve na příjemné posezení s kávou a zákusky.  Pro děti je přichystáno speciální dětské menu s omalovánkami.

Začněte den bohatou snídaní (švédský stůl) v hotelové restauraci servírovanou každý den od 7.00 do 9.30. Cena je 150,- Kč / osoba při neomezené konzumaci.

Hotel Zámeček - Modrý salónek

Otevřeno: Pondělí – neděle               10.00 – 22.00  hod


Léčebné procedury a terapie

Wellness s relaxačními i sportovními masážemi, perličkovými koupelemi a infra saunou je v hotelu samozřejmostí. Co však Zámeček odlišuje od wellness hotelů je možnost poskytnutí prvotřídní lázeňské péče. Tyto služby jsou v hotelu zajištěny supervizí odborného lékaře. Uhličité a přísadové koupele nebo ruční podvodní masáže tvoří jen krátký výčet z možných metod léčby poskytovaných přímo v hotelu. Další léčebné procedury jsou na přání klienta poskytovány v nedalekých zařízeních Lázně Poděbrady a.s.

Hotel Zámeček - balneo Hotel Zámeček - fitness

Různé

K dispozici jsou dětské postýlky. Placené parkoviště pro omezený počet vozů (doporučujeme rezervovat předem).

Rezervace

Nejprve si prosím vyberte z nabídky našich pobytů, který chcete rezervovat: Vybrat pobyt
V naší nabídce najdete nejen léčebné pobyty, ale zároveň i relaxační pobyty, pobyty pro seniory, víkendové pobyty, prodloužené víkendové pobyty a pobyty v týdnu. Pokud Vás nezaujmou aktuálně vytvořené pobytové balíčky nebo speciálně sezóně připravované pobyty, rádi Vám připravíme návrh Vašeho pobytu na míru Vašim představám…

Tým hotelu Zámeček Vám přeje příjemný pobyt.


Kontakt

Hotel Zámeček
Husova 232/II
290 33 Poděbrady

tel.: +420 325 503 380 -  ředitel hotelu Zámeček a R.C.Máj – Josef Karásek

tel.: +420 325 503 300 – recepce
fax: +420 325 503 388
e-mail: zamecek@lazne-podebrady.cz