Sleva 25 % — Lázně Poděbrady, a. s.

Vážení hosté vánočního a silvestrovského pobytu,
těší nás váš zájem o více informací k námi poskytované slevě 25 % na pobyty, které se uskuteční od 3. ledna do 28. února 2019.
Lázně Poděbrady, a.s. nabízí velké množství lázeňských pobytů. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Nabízíme pobyty speciálně pro ženy, seniory, jednotlivce i páry. Rádi vám také sestavíme pobyt přesně dle Vašeho přání. Na vybraný pobyt Vám rádi vystavíme i dárkový poukaz (neplatí však na nákup dárkových poukazů na hodnotu.

Jak slevu uplatnit?

Jednoduše si vyberte některý z našich pobytů a v objednávkovém formuláři pobytu zadejte slevový kód "VS1819" (sleva 25 % vám bude odečtena od uvedených cen u konkrétních pobytů. Ve všedních dnech nám mezi 8:00-16:30 můžete i zavolat na telefonní číslo +420 325 606 500. Nabídka je časově omezená, takže neváhejte a objednávejte.

V objednávkovém formuláři poté zadejte slevový kód: VS1819 a 25% sleva na pobyt je vaše.

Vyberte si váš pobyt nyní.

Podmínky slevy

Sleva platí na pobyty poskytované společností Lázně Poděbrady, a. s. Nabídka slevy je časově omezená a platí pouze na pobyty kompletně realizované v období mezi 3. lednem až 28. únorem 2019 — v tomto období tedy musí proběhnout celý pobyt. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a neplatí na akční pobyty. Slevu nelze uplatnit při nákupu pobytu přes cestovní kanceláře.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.