Darujte k Vánocům lázeňský pobyt — Lázně Poděbrady, a. s.

Lázně Poděbrady již od roku 1908 poskytují léčebné a regenerační pobyty v krásném prostředí v blízkosti Prahy.

Naše pobyty a ubytování

Nabízíme velké množství pobytů. Můžete k nám svého blízkého člověka poslat na víkend, nebo na celý týden. Nabízíme speciální pobyty pro seniory, pro ženy nebo pro páry. Pokud si z naší nabídky pobytů nevyberete, můžeme vám připravit pobyt přímo na míru.

Hlavním léčebným zdrojem v Lázních Poděbradech je minerální voda. Kromě uhličitých koupelí v Poděbradce nabízíme i desítky dalších procedurkoupele, masáže, zábaly, bazén, sauna, nebo hubnoucí procedury.

K ubytování nabízíme tří, nebo čtyřhvězdičkové hotely — Hotel Libuše, Hotel Zimní lázně, nově zrekonstruovaný Hotel Libenský, nebo klidný Hotel Zámeček.

Jak pobyt objednat

Konkrétní pobyt lze lze nejsnadněji objednat odesláním objednávkového formuláře pod vybraným pobytem. Obratem se vám ozveme s bližšími informacemi o vašem pobytu. Ve všední den nám můžete také zavolat do našeho callcentra na číslo 325 606 500.

Dárkový poukaz

Nevíte jaký konkrétní pobyt, nebo datum je pro obdarovaného nejvhodnější? Darujte vánoční poukaz. Ozvěte se nám a vystavíme vám poukaz na pobyt, nebo zvolenou částku.

Dárkový poukaz online

Spěcháte a potřebuje rychle, nebo na poslední chvíli koupit dárek pro vaše blízké? Zkuste náš online nákup dárkového poukazu pomocí platební karty. Nabízíme poukazy v cenách od 2 000 do 30 000 Kč. Poukaz obdržíte emailem ve formátu pdf a můžete na něj přidat i osobní vzkaz obdarovanému.


Nakupte online poukaz nyní.


Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.