Recenze pobytu Výroční pobyt 112 let — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
78 %
Dobrá ale...
20 %
Špatná
2 %
98 % spokojenost (330 hodnocení)
Vybrané recenze:

Byla jsem velmi spokojená se stravou, ubytováním i procedurami. Přála bych si přijed i příští rok.

Byl celkovĕ zpokojen

· 27. 8.

Krásny a čistý pokoj, příjemný personál.....

· 13. 7.

Výborné ubytování , skvělá kuchyně a jetě lepší procedury. Prostě SKVĚLÉ jako vždy. Těším se na další pobyt v Lázních Poděbrady.

Jiří B. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 31. 3.

Vše bylo pěkné. Krásný pokoj hotel Libenský s výhledem na sluneční hodiny.Ochotný personál.Vrátíme se.

· 3. 3.

Byly jsme u vás už asi po 20té a vždy se nám líbilo vše. Nejsme náročné ale opravdu všude čisto.všichni milí a ochotní.Hlavně milounká paní na masáži v Libenském hotelu velice šikovná, bohužel jméno nepřečtu asi podpis L.nebo R. ..v jídelně vše výborné, všeho dostatek,jen se nám nelíbil způsob podávání u hlavních jídel,sice prima že si můžeme sednout kam chceme,ale obsluha myslím ne vlastní vinou vždy trochu zmatená.

Jaroslva V. (Dobrovice) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 17. 2.

Děkuji, byla jsem spokojená.

· 17. 2.

Příjemná atmosféra, přístup personálu v lázních i hotelu, chutná strava, se vším jsme byli spokojeni, rádi se k vám budeme vracet.

Jiří P. (Ústí nad Labem) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Nemám žádné připomínky, vše bylo jako vždy při každém mém pobytu u Vás perfektní.

naprosto se vším spokojení

· 20. 1.

Využíváme Vaše služby krátkodobě již několik roků a jsme celkově spokojeni.

při našem pobytu jsme byli spokojeni s ubytováním, se stravou, s procedurami. byli jsme zde 3x a určitě ne naposled. chtělo by to nové výtahy, ale to chce čas, jinak spokojenost.

· 19. 12. 2019

Líbilo se mi všechno :-)

· 10. 12. 2019

S pobytem jsem byla spokojená, není co vytknout. Byla jsem již ve vašem hotelu podruhé a příští rok určitě přijedu zase.

· 10. 12. 2019

Vyhovovala nám změna procedur. Místo původního rozpisu na celou sobotu jsme měli procedury jen dopoledne a odpoledne zůstalo volné na výlet do okolí Poděbrad.. Možná by bylo dobré, aby si hosté mohli již předem vybrat, která z variant by jim vyhovovala. více.

Víkend jsme společně s kolegyněmi prožily v naprosté pohodě, radosti a spokojenosti. Děkujeme všem zaměstnancům Lázní za jejich péči. (V restauraci, v hotelu i při terapiích.) Nenapadá mě nic, co bych měla chtít vylepšit. :-) Děkuji,

· 9. 12. 2019

pohled z okna na staveniště a příjezdová cesta, to bylo jediné, co bych už příště nechtěla vidět, ale chápu, že se to udělat musí a až to bude, bude to krásné. jinak spokojenost, personál příjemny, jídlo dobré, vybavení pokoje a koupelny také. určitě se příští rok na nějaký pobyt vrátím.

Dana Š. (Kosmonosy) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 9. 12. 2019

Ještě bychom chtěli s manželkou poděkovat obsluhujícímu personálu za ochotu a vstřícné jednání, za vytvoření příjemného prostředí a to nejen při stravování, ale i u lázeňských procedur. Díky

Martin M. (Mělník) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 18. 11. 2019

Byli jsme se všemi službami naprosto spokojené. Krásně jsme si se sestrou odpočinuly od problémů všedních dnů. Děkujeme

Eva Z. (Ondřejov) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 15. 11. 2019

Dobrý den, Nadšení jsme byli z hydrojetu. Lepší než klasická masáž. Už se těšíme na další pobyt, velikonoční.

· 13. 11. 2019

Pěkné, jako vždy. Za rok se vrátíme

Ladislava Ch. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 11. 2019

Dobrý den, pobyt u vás jsme absolvovali společně s mojí 84 letou matkou, bydleli jsme v hotelu Zimní lázně. Perfektně uklizeno, paní velice pečlivá, k vybavení pokojů bych měla připomínku- třeba lžíce na obouvání bot pro starší klienty. Stravování v hotelu Libeňský-výborné jídlo, porce velké, dostatek nápojů, bufetové snídaně- velký trvalý výběr potravin, velice ochotný personál, v době našeho odjezdu nám p.vedoucí nechala na naše přání zabalit oběd. Navíc jsem v pokoji zapomněla župany, po krátké komunikaci mi byly doručeny. Z mého pohledu naprostá spokojenost, ještě umocněná krásným počasím. Jen ještě jedna připomínka, chápu, že personální situace je problematická všude, v době našeho příjezdu byla na recepci sice velice ochotná, ale počítač příliš neovládající paní, takže první dojem byl malinko rozpačitý, ale to bylo skutečně jediné. Děkuji a přeji hodně spokojených klientů, práce s lidmi není vždy jednoduchá.

· 13. 11. 2019

Všechno bylo super :) můžu doporučit :)

· 13. 11. 2019

Byli jsme velmi spokojeni.

· 13. 11. 2019

Vse skvele, strava, personal, obsluha ... vse na jednicku.

· 14. 10. 2019

Po příjezdu domů jsem se cítila zdravotně mnohem lépe, a to jsem byla jen NA VÝROČNÍM POBYTU 111 - 3 dny /2 noci/. Do lázní Poděbrady budu jezdit častěji, jsem z okresu Mladá Boleslav, tak to nemám daleko. Všechny procedury byly pro můj organismus úžasné, mohla jsem si s dcerou i přiobjednat. Chválím moc výbornou kuchyň v hotelu Libuše, kde jsme byly s dcerou ubytované, příjemný personál a krásné procházky v centru /kolonáda, park atd./. Budu se sem vracet jako asi mnoho jiných pacientů. Byla jsem zde moc ráda, nadšená a Poděbrydy se staly mojí srdeční záležitostí.

Sylva D. (Mnichovo Hradiště) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 14. 10. 2019

Byli jsme velmi spokojeni. Vylepšit by snad šlo jen to, aby nebyly procedury rozepisovány na den odjezdu po té 10:00 hod. Paní recepční nám však vyhověla a tak jsme to mohli po koupeli v klidu zabalit a odjet. Rádi se vrátíme. Vzkažte do kuchyně, že výborně vaří :).

· 24. 9. 2019

I přes velice krátký pobyt ve vašich lázních, odjížděly jsme s přítelkyní velice spokojené. Budeme opakovat, ale i doporučovat.

Lubomíra D. (Praha 4) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 24. 9. 2019

Vše bylo perfektní - ubytování všude čisto -teplíčko protože už bylo chladněji, výborná strava, skvělé procedury i milí lidé, akorát jedna chybička na kráse a to špatný televizní signál večer- nedalo se dívat na televizi jinak díky

· 23. 9. 2019

Pobyt byl skvělý. Velmi děkuji paní Junové a paní Menčíkové z ubytovací kanceláře, za velmi profesionální a přátelský přístup. Ráda se zase vrátím.

Hana Ž. (Praha 2) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 23. 9. 2019

Dobrý den, s ubytováním i se stravováním jsme byli spokojeni, hotel by si ale zasloužil nový výtah. Zaměstnanci hotelu i lázní byli milí a ochotní. Děkujeme za hezké dny u Vás.

· 23. 9. 2019

Personal byl super. Velice mili a reagovali okamzite na nase pozadavky ci dotazy. Kuchyne byla vyborna. Necekali sme, ze to bude tak dobre pri plne penzi a k tomu v CR...Byli jsme velice spokojeni a urcite se vratime znova. Dekujeme!

· 9. 9. 2019

Nelíbilo se mi, že při proceduře mi za hlavou mlátila sbíječka. Nicméně chápu, že se Centrální lázně opravují a nové části jsou již velice pěkné a moderní. Jinak komunikace jak v hotelu, v lázních, tak i jídlo, ubytování i procedury byly příjemné, určitě Lázně Poděbrady doporučím :)

Lenka K. (Jindřichův Hradec) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Navsteva v laznich byla perfektni, nemam co bych mohla vytknout. Jidlo bylo dobre ochucene a bylo ho dostatek. Chceme se tam pristi rok vratit. Dekujeme personalu celych lazni. Krasne jsme si odpocinuly.

· 29. 8. 2019

Poděkování za pobyt jsme už zaslali. Vše bylo perfeknía brzo se zase přihlásíme o další pobyty

· 26. 8. 2019

S pobytem u Vás jsme byli velmi spokojeni, zejména se stravováním, perfektním vybavením pokoje , ůklidem a ostatními službami. Minimálně 2x ročně jsme vašimi klienty zvl. v Zimních lázních a věříme, že podobné pobyty u vás zase zrealizujeme. S přátelským pozdravem a na shledanou s Vámi se těší

· 23. 8. 2019

Jen škoda , že jsem si nemohla užít procedury Hydrojet( jak jsem ulehla během 2minut vypadly pojistky a já ten den odjížděla) JInak za mě pobyt vynikající a ráda se s k Vám vrátím

· 26. 7. 2019

Skvělé procedury, dobré jídlo, skvělý personál lázní i hotelu. Bylo to prostě SUPER !!!

· 26. 7. 2019

Nemám k pobytu žádné výhrady. Personál vsřícný, ochotný, jídlo výborné. Naprostou pohodu snad jen narušovala rekonstrukce Centrálních lázní.

Milena Š. (Teplice) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Dobrý den. Moc se nám líbilo masážní lehátko hydrojet, a masáž, také nám moc chutnalo jídlo, skvěle uvařili. A co by se mělo zlepšit?, jsou to matrace, jsou sice nové, ale strašně tvrdé. Ale bylo to u vás moc fajn, určitě přijedeme znovu.

Magdaléna L. (Žďár nad Orlicí) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 7. 2019

Spokojenost se vším. Krásně jsme si odpočinuly obě od problémů všedních dnů. Díky

Jiřina B. (Mladá Boleslav) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 14. 6. 2019

Dobrý den, byl jsem nad míru spokojen, vše bylo fajn, jídlo výborné a porsonál velmi příjemný. Těším se na další pobyt. Hezký den

Jaroslav B. (73 let) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libenský ****
· 13. 6. 2019

Byla jsem u Vás s kamarádkou, a nemáme žádné výhrady, ani k ubytování, a ani k ostatním poskytnutým službám. Ba naopak se k Vám rádi vrátíme. Přeji další úspěchy.

· 8. 6. 2019

výborná obsluha, jídlo

Celý pobyt neměl chybu. Personál milý a ochotný. Jen porce jídla, jsou si myslím, při plné penzi, zbytečně velike a je pak škoda jídlo nedovedeme vracet.

· 20. 5. 2019

Lázeňský pobyt s příjemnými procedurami jsme si s kamarádkou užily. Byl to bezva relax v krásném městě. Díky. Spokojené návštěvnice

· 20. 5. 2019

Byly jsme úplně spokojeni ,nemáme k ničemu žádné výhrady.Nevím o ničem ,co bych chtěla vylepšit.Těšíme se na další pobyt.

Jiří P. s manželkou · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 20. 5. 2019

všechno bylo perfektní, ubytování, jídlo, procedury

· 20. 5. 2019

Skvělý milý personál, pokoje čisté. Doporučuji

Irena K. (66 let, Praha) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 5. 2019

Pobyt se nám líbil. Ubytování i strava výborné. Líbili se nám i lázeňské procedury, hlavně perfektní masáž. Na podzim zase přijedeme.

· 3. 5. 2019

Líbil se nám všude vstřícný a velice milý personál.Všude bylo čisto a příjemně.Moc děkujeme za krásný víkend!

· 3. 5. 2019

Skvělý personal a ochota všech zaměstnanců.

· 18. 4. 2019

Děkuji za příjemný relax ve vašich lázních. Jsem zde již po několikáté. Ubytování pěkné, stravování výborné, pesonál hotelu Libuše i na procedurách profesionální a velmi přátelský. Pouze centrální lázně by si už zasloužily opravit.

Hana M. (65 let, Praha) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 13. 2. 2019

Dobrý den, pochvalu personálu všichni jsou strašně milý.

Hana H. (49 let, Hradec Králové) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 9. 2. 2019

Dobrý den, strávili jsme s manželem velmi příjemný víkend v hotelu Libenský v termínu od 18. 1. do 20.1.2019. Ubytování bylo velmi dobré, všude teplo a příjemně. Procedury bylymoc příjemné. Se stravou jsme byli také spokojeni, obsluha byla velmi ochotná a milá.

· 6. 2. 2019

procedury byly vybrány dobře pro nás ženy. Na Zámečku by se mělo zlepšit odvětrání aby nebyl cítit odér z kuchyně. Váš pobyt byl lepší než loni v M. Lázních

· 8. 12. 2018

Dobrý den, byla jsem mile překvapena pobytem v lázních od ubytování,výbornou kuchyní,danými procedurami,posezením v kavárnách i lidmi ,kteří se o nás starali.Nenašla jsem žádnou chybu a doporučuji pobyt v krásném městě i okolí.

· 23. 11. 2018

Díky, všechno bylo perfektní.

Jiří B. (Český Dub) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 15. 11. 2018

Vstřícný a ochotný zdravotní personál i pracovníci hotelu Libuše. Budova Centrálních lázní by si zasloužila opravu.

· 14. 11. 2018

vše super

· 7. 11. 2018

Lidé vstřícní a milí. Jídlo skvělé, výběr dostačující. Procedury nám vyhovovaly.

Věra K. (Roudnice nad Labem) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018

Pobyt se nám líbil,pouze bych upravila návaznost procedur.Zábal na ruce až po koupeli.Ale jinak jsme byly spokojené.Děkujeme

· 30. 10. 2018

Vše bylo OK. Objednali jste nám i krásné počasí. Díky.

· 22. 10. 2018

Vše v naprostém pořádku. Moc hezky víkend.

· 11. 10. 2018

Líbilo se nám všechno .Milí personál .super procedůry pěkné ubytování a veľmi dobrá a chutná strava.

· 10. 10. 2018

Vše bylo výborný

Zdenka P. (55 let, Holice) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Bellevue Tlapák ****
· 1. 10. 2018

Celková spokojenost

Yveta U. (51 let, Rychnov nad Kněžnou) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 1. 10. 2018

Nemám co vytknout, přeji hodně zisků :) pro vylepšování technického stavu budov.

· 1. 10. 2018

V současné chvíli nemám připomínky. děkuji.

Jaroslav S. (64 let, Praha 4) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zámeček ****
· 1. 10. 2018

Naprostá spokojenost, v Poděbradech jsem byla potřetí během 1,5 roku, pokaždé v jiném hotelu, a vždy nadšená. Na jaře se těším znovu.

Eva C. (48 let, Turnov) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 26. 9. 2018

Úžasná relaxace ve špičkových lázních v nádherném městě. Veškerá péče na vysoké úrovni. Výborné stravování s bohatým výběrem. Prostě není co vytknout. Určitě se vrátíme a s radostí. Zlepšovat se dá vždy kde co, ale zde mne napadá snad jen "neusnout na vavřínech".

Jaroslav K. (46 let, Světlá nad Sázavou) · Výroční pobyt 112 let · Hotel Zimní lázně ***
· 25. 9. 2018

Všechno bylo perfektní.

· 11. 9. 2018

Dobrý den především velká spokojenost s dobrou kuchyní ,pokoj byl také v pořádku , a co se týká lázenských procedůr tak jsme byli také spokojeni za tak krátkou dobu jsme nenašli žádná negativa (snad jen to parkování by mohlo být levnéjší nebo zcela zdarma když jsme utrácely v tomto místě)

· 10. 9. 2018

Dobré procedury, spousta akcí ve městě, dobré jídlo i milý personál. Zlepšila bych snad jen o něco měkčí matrace, ale každému vyhovuje něco jiného. Celkově spokojenost.

· 10. 9. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.