Recenze pobytu VIP týden — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
61 %
Dobrá ale...
39 %
Špatná
0 %
100 % spokojenost (18 hodnocení)
Vybrané recenze:

Lázně Poděbrady - luxusní ubytování, nadstandartni služby v restauraci v hotelu Libenský. Rovněž luxusní služby při procedurách. Vřele všem doporučuji. Rádi pobyt znovu zopakujeme.

· 16. 12. 2020

Vsechno bylo super !!

Ludmila M. · VIP týden · Hotel Libenský ****
· 16. 7. 2020

Pobyt se nam moc libil.Vse bylo perfektni

Inez K. (Libererc) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 10. 7. 2020

Moc příjemné pracovnice na procedurách. Uklízečky by měly chodit později.

Šárka B. (Bílý Potok) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 31. 3. 2020

Dobrý den,pobyt v Lázních Poděbrady splnil naše očekávání. Vše bylo perfektní,procedury,jídlo,ubytování,přístup personálu. Můžu doporučit

Jana J. (Ondry) · VIP týden · Hotel Libenský ****
· 14. 11. 2019

Dobrý den, byli jsme spokojeni, zvláště se stravou a úrovní obsluhy v restauraci a vinárně, jen ta klimatizace na pokoji chyběla!

Svatopluk J. · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 2. 8. 2019

Velmi pěkné zařízené pokoje, měli jsme apartmán,pěkně uklizeno,každý den vyluxováno,klimatizace na pokoji,služby v pořádku a veškeré procedury pěkně naplánovány na čas.Musím podotknout,že když jsme šli s manželem na procedury,byli jsme tam vždy o více jak 5 minut dříve,ihned jsme byli obslouženi bez jakéhokoliv čekání i dříve. Oběma se nám líbila masáž thajská,obě masérky byly velice příjemné a vstřícné,za to jim velmi dekujeme. Jen si myslím,že v jídelně by měli klienti sedět u stolu vždy u stejného,protože se stalo,že občas někdo přišel,že seděl včera tady a že tam dnes sedí někdo jiný,ale nevím,zda by to takto šlo řešit,Mám s tím zkušenost z lázní v Luhačovicích,kde když přijedete,tak Vám řeknou jaký máte stůl a tam jsme seděli po celou dobu léčebného pobytu.Ale to je jen taková malá připomínka.Jinak jsme byli v jídlem a s personálem v jídelně naprosto spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Eva K. (Teplýšovice) · VIP týden · Hotel Zámeček ****
· 26. 7. 2019
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.