Recenze pobytu VIP týden — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
50 %
Dobrá ale...
50 %
Špatná
0 %
75 % spokojenost, 36 hodnocení
Vybrané recenze:
16. 12. 2020

Lázně Poděbrady - luxusní ubytování, nadstandartni služby v restauraci v hotelu Libenský. Rovněž luxusní služby při procedurách. Vřele všem doporučuji. Rádi pobyt znovu zopakujeme.

16. 7. 2020

Vsechno bylo super !!

Inez K. (Libererc)
10. 7. 2020

Pobyt se nam moc libil.Vse bylo perfektni

Šárka B. (Bílý Potok)
31. 3. 2020

Moc příjemné pracovnice na procedurách. Uklízečky by měly chodit později.

14. 11. 2019

Dobrý den,pobyt v Lázních Poděbrady splnil naše očekávání. Vše bylo perfektní,procedury,jídlo,ubytování,přístup personálu. Můžu doporučit

2. 8. 2019

Dobrý den, byli jsme spokojeni, zvláště se stravou a úrovní obsluhy v restauraci a vinárně, jen ta klimatizace na pokoji chyběla!

Eva K. (Teplýšovice)
26. 7. 2019

Velmi pěkné zařízené pokoje, měli jsme apartmán,pěkně uklizeno,každý den vyluxováno,klimatizace na pokoji,služby v pořádku a veškeré procedury pěkně naplánovány na čas.Musím podotknout,že když jsme šli s manželem na procedury,byli jsme tam vždy o více jak 5 minut dříve,ihned jsme byli obslouženi bez jakéhokoliv čekání i dříve. Oběma se nám líbila masáž thajská,obě masérky byly velice příjemné a vstřícné,za to jim velmi dekujeme. Jen si myslím,že v jídelně by měli klienti sedět u stolu vždy u stejného,protože se stalo,že občas někdo přišel,že seděl včera tady a že tam dnes sedí někdo jiný,ale nevím,zda by to takto šlo řešit,Mám s tím zkušenost z lázní v Luhačovicích,kde když přijedete,tak Vám řeknou jaký máte stůl a tam jsme seděli po celou dobu léčebného pobytu.Ale to je jen taková malá připomínka.Jinak jsme byli v jídlem a s personálem v jídelně naprosto spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.