Recenze pobytu Seniorský minirelax — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
75 %
Dobrá ale...
24 %
Špatná
1 %
87 % spokojenost, 442 hodnocení
Vybrané recenze:

Celý pobyt se mi velmi líbil těším se na další pobyt v září.

27. 10. 2020

Do Poděbrad jezdím velmi ráda. Jsem spokojená s ubytováním- čisto, ochota, s jídlem i procedurami- velmi milé lázeňské sestry. Dobře dostupné ubytování blízko nádraží, rovina, ve městě a zároven v parku. Výborná komunikace při ojednávání pobytu, či při rušení /koronavir/, při změnách procedur, kvůli nemoci. Těším se, až to situace dovolí , na další pobyt.

zlepšit vzhled vnitrobloku a parkoviště u Zimních lázní

Nemáme žádné výhrady,hodnotíme kladně procedůry i přístup personálu.

S pobytem v Zámečku jsem byla spokojená, velmi dobrá byla i strava a obsluha. Trochu mi vadil rozkopaný přístup k hlavnímu vchodu, zřejmě se tam s úpravou terénu mělo začít, ale nahradil to již upravený parkový prostor za zámečkem směrem k řece, oceňuji i množství laviček v krásném a klidném prostředí. Ráda se jednou vrátím

opravdu bohatá nabídka u snídaní,perfektní procedúry - ale mohly by být delší aspoň o pět minut a perfektní naplánování, vrátíme se, děkujeme

29. 9. 2020

Můj pobyt byl krátký ale příjemný. Se vším jsem byl spokojen!

Skvělé

8. 9. 2020

V lázních Poděbrady jsem byla poprvé a s pobytem jsem velmi spokojena. Kromě příjemných procedur oceňuji také velmi hezké a pohodlné ubytování (lázeňský dům Libenský), výbornou stravu a příjemné jednání nejen lázeňských ale i třeba paní pokojské a velmi milé a vždy úsměvavé jednání a ochotu obsluhujícího personálu v jídelně (zejména těch dvou mladých mužů). Děkuji za velmi příjemný pobyt, ráda si ho u vás zopakuji.

8. 9. 2020

Pobyt se vydařil,byly jsme se službami spokojené zdraví

Všechno vpořádku,je to jíž čtvrtá návštěva.

Vše OK

Pobyt byl, jako vždy bezva, až na hluk že stavby. Nedalo se odpoledne odpočívát. Chtěla jsem to řešit koupalištěm, ale tam byla hlava na hlavě. Tak jsem to vyřešila procházkou. Už se těším na podzim. To snad už bude dobrý.

Večeře nebyly některé dobře, velmi malá rozmanitost

Vše bylo OK.

4. 8. 2020

Líbilo se mi všechno, děkuji Kotrčová

ochota, dobré jídlo, klid

Super pobyt- příjemný personál- bez negativních připomínek

25. 6. 2020

Celková spokojenost, pěkne, čisté ubytování, výborné stravování.. Vřele doporucuji

19. 6. 2020

Dobrý den. Vše bylo dobré, jsme spokojeni.

Vše naprosto dokonale, jídlo luxusní. Krásné prostředí.. Vřele doporucuji

2. 6. 2020

Vše bylo úžasné a služby byly perfektní.

Moc se nám u vás líbilo.

Vše bylo perfektní

31. 3. 2020

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Dobré jídlo, hezké pokoje, milý personál. Procedury byly také výborné. Moc děkujeme.

Už při vstupu do hotelu Libuše jsme byly příjemně překvapeny, že jsme se mohly ihned ubytovat (před 13 hodinou) a při našem odchodu z pokoje jsme si mohly ponechat zavazadla na recepci do našeho odjezdu. Při prvním vstupu do pokoje nás uvítala příjemná vůně. S čistotou a úklidem a vybavením pokoje jsme byly spokojeny. Výborná jídla, dostačující porce i výběr. S balíčkem procedur a poukázkou do kavárny a galerie jsme byly příjemně překvapeny a užily jsme si tak skvělý pobyt. Lázeňské procedury (koupele i masáž) byly výborné. Přístup všech pracovníků Lázní Poděbrady hodnotíme velice kladně. Určitě se do Poděbrad rády vrátíme.

naprostná spokojenost

Pobyt se mi velmi líbil. Sympatický personál, bezva procedury, dobré jídlo i ubytování. Krásné město. Jen ceny vyšši, že si jako důchodce nemohu dovolit častější nebo delší pobyt.

6. 3. 2020

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemní zaměstnanci, obsluha, ubytování i procedury navíc. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Daniela N. (72 let, Jablonec nad Nisou)
5. 3. 2020

Byla jsem velmi spokojená,nemám žádné připomínky s pozdravem

4. 3. 2020

Pobyt se mi líbil. Již jsme zde byli 2x na podzim a pokud bude příležitost, tak zase přijedeme, abychom viděli hotové okolí hotelu.

4. 3. 2020

vše bylo v pořádku,

Jidlo a ubytovani a procedury velmi spokojen.Zlepseni parkovani na hotelovem parkovisti.

3. 3. 2020

Dobrý den, samozřejmě jídlo bylo vynikající, hlavně snídaně (ale nestihla jsem ochutnat vše; a jako obykle bílý jogurt na který jsem se těšila). Počasí zajistit nemůžete. A jsem moc zvědavá na slibovaný bazén.

3. 3. 2020

Byla jsem spokojena a objednala si další pobyt :-)

Naďa J. (Lanškroun)
18. 2. 2020

Trošku mi chyběl bazén, jinak se mi pobyt líbil

18. 2. 2020

Ubytování v tichém a hezkém pokoji s výhledem na Labe se nám velmi líbilo, jídlo bylo velmi dobré a lázeňské procedury nám určitě prospěly. Není co zlepšovat.

Naděžda K. (Havlíčkův Brod)
17. 2. 2020

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni.

17. 2. 2020

Ubytovani a procedury pohodlné, čisté, personál příjemný. Strava chutná, výběr dostačující, jen více ovoce. Možnost plavání v bazénu s teplou vodou je omezená. Více volných hodin pro veřejnost by se hodilo.

17. 2. 2020

Do Poděbrad jezdíme s manželem opakovaně a opět jsme byli velice spokojeni - jak s ubytováním v hotelu Libuše, výborným stravováním, příjemnými procedurami i ochotným a milým personálem. Děkujeme! Rádi se k vám zase vrátíme.

16. 2. 2020

Pozitivní: milý personál, osvěžující procedury, přehledné centrum města, lázeňský park k procházkám, obchůdky, kavárny, zkrátka pohoda ; negativní se snažíte napravovat, např. nevlídné prostředí, kde probíhají klasické masáže, se zajisté podstatně zlepší po rekonstrukci Centrálních lázní. Držím vám palce, byla jsem u vás poprvé a určitě ne naposled, moc se mi v Poděbradech líbilo a od nás z Hradce Králové máme báječně spojení vlakem...

Není co zlepšit, jsme vždy nad míru spokojení a rádi se budeme vracet.

12. 2. 2020

Byli jsme spokojeni, žádnou výhradu nemáme.

11. 2. 2020

Do Poděbrad se moc rádi vracíme, je nám tu prostě dobře. Příjemné ubytování v hotelu Libuše, výborná kuchyně a vstřícný a ochotný personál... Děkujeme - zase k vám rádi přijedeme.

Děkuji panu obchodnímu řediteli, a paní Deverové za rychlou změnu termínu mého pobytu.....Poděbrady a.s. je moje srdeční slabost.....

Pobyt vlázních se mi líbyl,perfektní stravování,procedury byly kvalitní,pouze individuální plavání v bazenu mi chybělo, nehodilo se hodinově,překrývalo se s večeří a jinak nebylo volno. Bazén je maličký a tudíž nedostačuje poptávce.Poděbrady jsou nádherné takže děkuji,někdy si to zopakujeme.

bylo to fajn, ale moc krátké

27. 12. 2019

pohodová ,super,odpočinková.

Jaroslav P. (Hlavlíčkův Brod)
20. 12. 2019

Po náročné operaci srdce ve FN Motol Praha jsem strávil léčebný pobyt v hotelu G-Rex, a protože mi pobyt velmi prospěl, chtěl jsem umožnit rodičům alespoň krátkodobý pobyt v tomto pěkném městě a zároveň jsem se chtěl i já sám vrátit. Podařilo se mi to v blízkém hotelu Libuše, kde jsme s matkou strávili pěkné 3 dny s procedurami. Spokojenost neznala mezí a na jaře k Vám zase přijedu s otcem. Už se nemohu dočkat a nejraději bych šel na operaci znovu :-)) abych byl opět ve Vašem pěkném městě. Jediné, co by se mohlo zlepšit, jsou nefunkční žaluzie v oknech Libuše, ale to už je opravdu hnida, která mi vůbec nevadila. Rád bych pochválil ochotu a vstřícnost veškerého personálu, jak v G-Rexu, tak v Libuši, i sestřiček na procedurách. Chválím i úklid na sociálním zářízení. Opět se těším na další návštěvu.

Náš pobyt byl krátký,vše bylo v pořádku.

Se vším jsem byla spokojena - ubytování, stravování, počet procedur.

9. 12. 2019

Byli jsme spokojeni se stravováním, procedůrami a vstřícnou slečnou na recepci. Minulý pobyt jsme měli lepší ubytování.

15. 11. 2019

Líbily se mi lázeňské služby-uhličité koupele, přístup sestřiček v lázních, atmosféra v městě, ovšem vybavení pokoje-tvrdé matrace nám nevyhovovaly.

13. 11. 2019

Líbilo se nám vše, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i procedurami.

Dobrý den, mohu jen poděkovat za výborné služby,úžasnou čistotu a příjemný pobyt.

13. 11. 2019

Líbilo se mi, že v hotelu Libenský všechny procedury i stravování byly pod jednou střechou.U večeře by mi vyhovoval více bufet než výběr z jídel.Jídlo bylo však chutné a velká porce.Uvítala bych, kdybych si mohla zvolit procedury v rámci balíčku - např. solnou jeskyni navštěvuji doma, místo toho bych si dala uhličitou koupel.Jednu jsem si doplatila. Uvažuji, že bych přijela zas a do hotelu Libenský.

13. 11. 2019

Příjemný a vstřícný přístup. Připomínky nemáme.

13. 11. 2019

Vzhledem k velmi krátkému pobytu jsem se se žádnými nedostatky nesetkala. Stejně tak nemohu navrhnout případné zlepšení.

Vladimír P. (Třebechovice pod Orebem)
13. 11. 2019

Pobyt se nám moc líbil, ....děkujeme ....těšíme se , že zase dorazíme.

13. 11. 2019

V lázních se mi moc líbilo, zejména ochota zaměstnanců při provádění procedur. Rád bych jel znovu, jen kdyby ceny nebyly tak vysoké.

Jaroslav F. (Hradec Králové)
13. 11. 2019

Doplnil bych při objednání pobytu možnost přidat si další procedury dle vlastního výběru. Jedna procedura denně byla pro mě málo a na místě přiobjednat nešlo.

13. 11. 2019

Byla jsem pouze na krátkém Senior minirelaxu (3 dny, 2 noci). Bydlela jsem v Zimníxh lázních s polopenzí v hotelu Libenský. Opravdu jsem byla spokojená. V Zimních lázních bylo čisto a klid, jen jsem si zpočátku nevěděla moc rady s vnitřním průchodem do hotelu Libenský, tak jsem nakonec chodila venkem, což mi nevadilo, protože kabát se dal pověsit na věšák u vstupu do jídelny. Překvapily mě zrenovované Letní lázně, doufám, že krásné budou brzy i Ústřední lázně. Personál byl všude velmi vstřícný a procedury probíhaly načas. Nemám za tak krátkou dobu co vytknout.

Marcela B. (Železný Brod)
27. 10. 2019

Chybělo mi jedno dietní jídlo na vašem jídelníčku.Jinak ubytování bez chyby a personál příjemný, ochotný splnit naše přání.

16. 10. 2019

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Chyběly nám nové květiny na květinových hodinách. Hotel Libuše je bezvadný.

14. 10. 2019

Velmi nám chutnalo v restauraci Hotelu Zámeček. Rádi se vrátíme.

Z dosavadních pobytů v Poděbradech v hotelu Zimní lázně jsme tentokrát měli nejhezčí ubytování, škoda, že jsme si včas neobjednali delší pobyt. 5 dní / 4 noci bylo málo.

14. 10. 2019

Všechno bylo super, ubytování, jídlo i lidé - počínaje sympatickou paní recepční, přes milou paní lázeňskou v uhličitých koupelích po pana "plavčíka" u bazénu v hotelu Zimní lázně. Můžu všem jen doporučit - bezva relax !

14. 10. 2019

Pobyt byl příjemný, výborné jídlo, skvělé procedury. Prostředí také báječné. Jen by to chtělo maličko doladit koupelnu, byl zde nedostatek odkládacích prostor a prosíme opravit žaluzie :). Jinak personál milý a vstřícný.. krásné okolí. Těšíme se na příště :)

Opravdu jsme byly moc spokojené a užily si pobyt. Ubytování nádherné a celé to umocnilo krásné počasí na procházky kolonádou. Nebylo nic co by nám kazilo dojem. Děkujeme.

Jiřina S. (Jablonec nad Nisou)
23. 9. 2019

Ubytování bylo fantastické personál taky jen s masem to bylo horší tak poprossit pana kuchaře aby si na to dával pozor jinak bylo vše v naprostém pořádku

13. 9. 2019

Ochotný a vstřícný personál hotelu i lázeňského provozu.

Dobrý den Byli jsme ubytováni v hotelu Zámeček a se službami jsme byli velmi spokojeni ( milý personál, jídlo, procedury, hezké ubytování , dobré parkování ...).

Oldřich C. (Bystřice nad Pernštejnem)
10. 9. 2019

Pobyt velmi dobrý, vstřícný personál při lázeňských procedůrách. Stravování velmi kvalitní a dobré.

9. 9. 2019

Dobrý den, s pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojena, nemám žádný návrh na zlepšení. Ráda zase brzy přijedu.

vše dokonalé

7. 9. 2019

Líbilo se nam uplne všechno. Se vsim spokojenost. Jidlo vyborne, sluzby i pokoj na vybornou. Moc jsme si to uzily s kamarádkou.

Moc se nám líbila uhličitá koupel a masáž. Ubytovani bylo pěkné a celý pobyt byl perfektní. Moc děkujeme.

Líbilo seznam vše snad jen byto chtělo lepší neprolezele matrace.

21. 8. 2019

My jsme spokojeni a těšíme se na příští rok

12. 8. 2019

Dobry den , co se tyka apartmanu tak se nam tam libilo , vyborna obsluha v jidelne , byly velmi ochotni , chvalime !! Jinak jidlo bylo dobre , pobyt celkove jsme byly spokojeni , radi se vratime .

12. 8. 2019

Masáž byla velmi krátká (do 10 min.), jinak bylo vše super.

7. 8. 2019

Byli jsme spokojeni.

Bohumil S. (Nové Město nad Metují)
2. 8. 2019

Velmi dobré ubytování,dobrá strava.Nemáme žádné připomínky

Marie M. (Kostelec nad Orlicí)
28. 7. 2019

S pobytem jsme byli moc spokojeni, pouze bazén nebyl v provozu což nás mrzelo. Jinak perfektní.

Božena Š. (Všetaty)
26. 7. 2019

Nám se pobyt v lázních líbí byly jsme ubytované v hotelu Libuše již druhým rokem - jídlo, pokoje dobré, vynikající přístup masérek. Pokud nám to zdraví dovolí chtěly bychom pobyt opakovat i příští rok.

Karel M. (Kostelec nad Orlicí)
26. 7. 2019

Pobyt byl perfektní, moc jsme spokojeni. Pouze na pokoji nešla lednička, nahlášeno na recepci.

26. 7. 2019

Pobyt se nám líbil celkově

13. 6. 2019

Profesionální, přátelské prostředí a vztahy. I přes krátkou dobu pobytu maximální spokojenost. Děkujeme

Klidné prostředí, výborná kuchyně, příjemné ceny doplňkového prodeje na rercepci.

21. 5. 2019

Byla jsem se vším moc spokojená. Děkuji.

Pobyt v Poděbradech byl moc hezký. Ten zámeček je krásná poloha - v parku,tichu a přitom kousek od kolonády a 2 minutky k Labi. Procedury OK a všechno OK. Podél Labe krásná cyklistická stezka, klid, bez aut po rovině. Krásný pobyt, děkuji a současně tam zahajovali v pátek sezonu,takže 2.5 dne hezký program.

20. 5. 2019

Byla jsem se vším spokojená-jen to počasí-poručíme větru dešti jaksi nefunguje. Jako důkaz spokojenosti jsem si zaplatila 12cti denní pobyt v Zimních lázní na červenec 2019.

20. 5. 2019

Vše bylo v pořádku a ráda se do lázní vrátím.

20. 5. 2019

Nemám žádný námět na zlepšení. Pro seniora ideální.

Byly jsme velmi spokojeny jak s ubytováním tak i s ochotou personálu při procedurách.

přístup personálu, nabízení služby, procedury

Miloslava K. (Louňovice pod Blaníkem)
14. 5. 2019

vše ok, opravdu pro nás perfektní, , pouze nám tam chybí program TV Noe

Zdeněk Kroužek (66 let)
9. 5. 2019

Líbilo se nám ubytování i procedůry Jsme opakovaně spokojení.

Naprostá spokojenost - ubytování, procedury, jídlo. Určitě budeme opakovat.

9. 5. 2019

Pobyt jsme si manželem užili,stravování i ubytování výborné,díky.

3. 5. 2019

Dobrý den, byly jsme tam s kamarádkami již podruhé a vždy jsme byly velmi spokojeny. Ubytování v hotelu Libuše bez závad, v pokojích útulno ,čisto a teplo, strava chutná a dostačující, personál milý. Pokud jsme potřebovali změnit předepsanou rehabilitaci , ze zdravotních důvodů, byli v kanceláři velmi vstřícní. Snad by bylo vhodné ještě někde zveřejnit informaci, kde je možné si půjčit kola a za kolik , popř.mapičku výletů v oklolí. Pracovníci v lázních jsou také velmi vstřícní a ochotní. Příjemná je i poukázka do kavárny Viola. Dávám 5 hvězdiček. Děkujeme za krásný odpočinek, byt´krátký a těšíme se,doufám, i příští rok.

Nemám žádné připomínky, jen můj pobyt byl moc krátký, ale to byl ,bohužel, jen můj problém.

S Moc se nám u vás líbilo ,celý personál zámečku perfektní,ochotný a velice milý. Ubytování také moc pěkné a čisté,ke vší spokojenosti Žádné negativní zážitky nemáme,určitě přijedeme znovu. Moc vás všechny zdravím a těším se na další setkání.

Libilo se nam vse. V pokoji dokonaly poradek, velmi laskavy personal, dobre jidlo a vecer prijemne posezeni s hudbou v hotelu Libensky.Prijedeme zase.

22. 3. 2019

Jako vždy naprostá spokojenost. Velký dík všem vašim zaměstnancům! Určitě k vám zase přijedeme.

Dobrý den, líbilo se nám všechno, není co vytknout, přijedeme rádi zase i na delší pobyt.

15. 3. 2019

Všechno OK

15. 2. 2019

Bylijsme opět vysoce spokojeni a rádi Vás budeme trvale navštěvovat. Oceňujeme perfektní masáže a bublinkovéckoupele. Už po někoiáté (ikyž to třeba nemáme vceně) oceújeme perfektn Violu.

Eva M. (Litoměřice)
14. 2. 2019

Byla jsem, jako vždy spokojená.Strava výborná. počasí také, personál vstřícný a kamarádský. Jen mě mrzí, že odchází pani veducí kuchyně z hotelu Libuše. Škoda!!!!!! Jinak se těším na vaše velikonoce.

Daniela N. (Jablonec nad Nisou)
6. 2. 2019

Byla jsem velmi spokojená

1. 2. 2019

nemám žádné připomínky,super

Byla jsem velice spokojena s příjemným vystupováním všech vašich zaměstnanců. Na koupelích i masážích opravdu vstřícní lidé a procedury skvělé. Pochvalu zaslouží i kuchaři, jídlo bylo chuťově velice dobré. Jen občas by mohlo být při servírování v restauraci teplejší , aby ho člověk mohl v klidu a pohodě vychutnat. Ubytování bylo výborné, klid a příjemné, komfortní prostředí.

Byl jsem moc spokojen.

Nic mne nenapada a zejmena bych chtel vyzvednout a moc pochvalit praci p. Slutakove z obchodniho oddeleni, ktera doslova dela nemozne na pockani a zazraky do tri dnu. Moc dekuji

Byly jsme se sestrou spokojeny, vše fungovalo perfektně. Jako bonus jsme měly hezké počasí, tak se nám v lázních moc líbilo. Děkujeme

14. 11. 2018

Ubytování krásný Jídlo výborný Spokojenost

Krásné prostředí, příjemné procedury, krásné ubytování.

Miroslav P. (Praha 6)
14. 11. 2018

Personál hotelu Libuše, maximálně vstřícný a ochotný poradit s čímkoliv; strava kvalitní a čerstvá; poloha idealni! Vše k doporučení.

Růžena R. (Čerčany)
6. 11. 2018

Lázně Poděbrady jsou velice kouzelné, zajímavé prostě neskutečně krásné. Příjezd do Poděbrad je už nástupem do ubytovacího prostoru. Na recepci i když je neděle jsou připravéné veškeré potřebné věci k pobytu, a tak je vidět dokonalá příprava pracovniků při objednávání pobytů. Byli jsme ubytováni na Zámečku a při příchodu do pokoje už to, že byl přístupný, velké zrcadlo, což většinou ocení ženy a hned vedle krásná prostorná koupelna. Pokoj na spaní prostorný a televize s několika programy. Na druhý den připravené procedury a také resraurace úplně bez chyby. prošly jsme i některé kavárny. pěkné posezení. Krásná kolonáda a prostě vše co k lázním patří. Co by se mělo zlepšit? Pro moji osobu vůbec nic. Paní Jarošová je dokonalá a velice ochotná pracovnice a tímto ji děkuji. A pokud budu mít volno určitě to budou zase Poděbrady.

František B. (Železný Brod)
6. 11. 2018

Zatím jsme spokojeni to ostatně vidíte že se k vám vracíme.Příště již nepřijedem sami,ale přivezeme další manželský pár.Chceme si u vás užít příjemnou pohodu a vylepšit zdravíčko,které potřebujeme.

Jiří A. (Nový Jičín)
26. 10. 2018

Nemam co dodat. Jen je skoda, ze nejde nafouknout bazen. Je nadherny, ale kapacitne uz nestaci.

Světla H. (61 let, Praha)
22. 10. 2018

Po všech pobytech bez problémů, naprostá spokojenost. Jen nezpychnout a vydržet.

Eva F. (71 let, Dobruška)
2. 10. 2018

Pobyt byl vynikající, velmi dobrá komunikace jednak s Callcentrem i s recepcí Zimních lázní. V obou případech nám ochotně vyšli vstříc našim požadavkům, jednak na pokoj i přesun procedur. Děkuji. Také musím pochválit starší paní na uhličitých koupelích v Letních lázních úsek č .3.Takou koupel jako ona umí připravit a její chování k pacientům to málo kde vidíte. Také musím pochválit ubytování v Zimních lázních. Byli jsme tam před několika lety a musím konstatovat ,že se to tam velmi zlepšilo.

Líbilo se nám v podstatě všechno. Byli sjme spokojeni. Služby byly fajn. Okolí je nádherně upravené. Přijedeme určitě zase.

Pobyt v hotelu Tlapák se nám velmi líbil. Perfektní ubytování, slušné jednání všech zaměstnanců. Zkrátka příjemné prostředí, můžeme vřele doporučit. Toto byla naše druhá návštěva avěříme že ne poslední.

Erika B. (67 let, Praha)
27. 9. 2018

Pobyt byl velmi příjemný, personál maximálně vstřícný, ubytování a stravování velice dobré. Rádi se budeme vracet.

Vše bylo perfektní. Ubytování, stravování, personál. Vše bez problémů. Děkujeme.

24. 9. 2018

Bylo všechno jak má byť. Velká spokojenost příští rok jedem zas. Naschledanou.

17. 9. 2018

Vážená společnosti hotelu Libuše. Veškeré služby byly výborné, rovněž obsluha v jídelně byla výborná, paní Máša se velice hodí ke své profesi, protože byla velice ochotná ke všem v jídelně. Uhličité koupele byly výborné a rovněž i masáž. Děkujem, moc se nám u vás libilo v hotelu Libuše a těšíme se na příští rok na měsíc lásky (květen) na šestidenní pobyt.

Pobyt splnil me ocekavani a vzdy se rad budu vracet.

7. 9. 2018

Super, doporučuji.

6. 9. 2018

Vše bylo ok.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.