Recenze pobytu Seniorský minirelax — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
100 %
Dobrá ale...
0 %
Špatná
0 %
100 % spokojenost (95 hodnocení)
Vybrané recenze:

Vše naprosto dokonale, jídlo luxusní. Krásné prostředí.. Vřele doporucuji

Vše bylo úžasné a služby byly perfektní.

· 2. 6.

Moc se nám u vás líbilo.

· 3. 4.

Vše bylo perfektní

· 1. 4.

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Dobré jídlo, hezké pokoje, milý personál. Procedury byly také výborné. Moc děkujeme.

· 31. 3.

Už při vstupu do hotelu Libuše jsme byly příjemně překvapeny, že jsme se mohly ihned ubytovat (před 13 hodinou) a při našem odchodu z pokoje jsme si mohly ponechat zavazadla na recepci do našeho odjezdu. Při prvním vstupu do pokoje nás uvítala příjemná vůně. S čistotou a úklidem a vybavením pokoje jsme byly spokojeny. Výborná jídla, dostačující porce i výběr. S balíčkem procedur a poukázkou do kavárny a galerie jsme byly příjemně překvapeny a užily jsme si tak skvělý pobyt. Lázeňské procedury (koupele i masáž) byly výborné. Přístup všech pracovníků Lázní Poděbrady hodnotíme velice kladně. Určitě se do Poděbrad rády vrátíme.

· 31. 3.

naprostná spokojenost

· 31. 3.

Pobyt se mi velmi líbil. Sympatický personál, bezva procedury, dobré jídlo i ubytování. Krásné město. Jen ceny vyšši, že si jako důchodce nemohu dovolit častější nebo delší pobyt.

· 31. 3.

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemní zaměstnanci, obsluha, ubytování i procedury navíc. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anna Ž. (Krnsko) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 3.

Byla jsem velmi spokojená,nemám žádné připomínky s pozdravem

Daniela N. (72 let, Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 5. 3.

Pobyt se mi líbil. Již jsme zde byli 2x na podzim a pokud bude příležitost, tak zase přijedeme, abychom viděli hotové okolí hotelu.

· 4. 3.

vše bylo v pořádku,

· 4. 3.

Jidlo a ubytovani a procedury velmi spokojen.Zlepseni parkovani na hotelovem parkovisti.

Dobrý den, samozřejmě jídlo bylo vynikající, hlavně snídaně (ale nestihla jsem ochutnat vše; a jako obykle bílý jogurt na který jsem se těšila). Počasí zajistit nemůžete. A jsem moc zvědavá na slibovaný bazén.

· 3. 3.

Byla jsem spokojena a objednala si další pobyt :-)

Alena Š. (Líbeznice) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 3.

Trošku mi chyběl bazén, jinak se mi pobyt líbil

Naďa J. (Lanškroun) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Ubytování v tichém a hezkém pokoji s výhledem na Labe se nám velmi líbilo, jídlo bylo velmi dobré a lázeňské procedury nám určitě prospěly. Není co zlepšovat.

Jan Kyncl (Roztoky) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni.

Naděžda K. (Havlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Ubytovani a procedury pohodlné, čisté, personál příjemný. Strava chutná, výběr dostačující, jen více ovoce. Možnost plavání v bazénu s teplou vodou je omezená. Více volných hodin pro veřejnost by se hodilo.

Věra A. (Nový Bor) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Do Poděbrad jezdíme s manželem opakovaně a opět jsme byli velice spokojeni - jak s ubytováním v hotelu Libuše, výborným stravováním, příjemnými procedurami i ochotným a milým personálem. Děkujeme! Rádi se k vám zase vrátíme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 17. 2.

Pozitivní: milý personál, osvěžující procedury, přehledné centrum města, lázeňský park k procházkám, obchůdky, kavárny, zkrátka pohoda ; negativní se snažíte napravovat, např. nevlídné prostředí, kde probíhají klasické masáže, se zajisté podstatně zlepší po rekonstrukci Centrálních lázní. Držím vám palce, byla jsem u vás poprvé a určitě ne naposled, moc se mi v Poděbradech líbilo a od nás z Hradce Králové máme báječně spojení vlakem...

· 16. 2.

Není co zlepšit, jsme vždy nad míru spokojení a rádi se budeme vracet.

Byli jsme spokojeni, žádnou výhradu nemáme.

· 12. 2.

Do Poděbrad se moc rádi vracíme, je nám tu prostě dobře. Příjemné ubytování v hotelu Libuše, výborná kuchyně a vstřícný a ochotný personál... Děkujeme - zase k vám rádi přijedeme.

Jan H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Děkuji panu obchodnímu řediteli, a paní Deverové za rychlou změnu termínu mého pobytu.....Poděbrady a.s. je moje srdeční slabost.....

· 11. 2.

Pobyt vlázních se mi líbyl,perfektní stravování,procedury byly kvalitní,pouze individuální plavání v bazenu mi chybělo, nehodilo se hodinově,překrývalo se s večeří a jinak nebylo volno. Bazén je maličký a tudíž nedostačuje poptávce.Poděbrady jsou nádherné takže děkuji,někdy si to zopakujeme.

· 21. 1.

bylo to fajn, ale moc krátké

· 20. 1.

pohodová ,super,odpočinková.

· 27. 12. 2019

Po náročné operaci srdce ve FN Motol Praha jsem strávil léčebný pobyt v hotelu G-Rex, a protože mi pobyt velmi prospěl, chtěl jsem umožnit rodičům alespoň krátkodobý pobyt v tomto pěkném městě a zároveň jsem se chtěl i já sám vrátit. Podařilo se mi to v blízkém hotelu Libuše, kde jsme s matkou strávili pěkné 3 dny s procedurami. Spokojenost neznala mezí a na jaře k Vám zase přijedu s otcem. Už se nemohu dočkat a nejraději bych šel na operaci znovu :-)) abych byl opět ve Vašem pěkném městě. Jediné, co by se mohlo zlepšit, jsou nefunkční žaluzie v oknech Libuše, ale to už je opravdu hnida, která mi vůbec nevadila. Rád bych pochválil ochotu a vstřícnost veškerého personálu, jak v G-Rexu, tak v Libuši, i sestřiček na procedurách. Chválím i úklid na sociálním zářízení. Opět se těším na další návštěvu.

Jaroslav P. (Hlavlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 12. 2019

Náš pobyt byl krátký,vše bylo v pořádku.

· 10. 12. 2019

Se vším jsem byla spokojena - ubytování, stravování, počet procedur.

· 10. 12. 2019

Byli jsme spokojeni se stravováním, procedůrami a vstřícnou slečnou na recepci. Minulý pobyt jsme měli lepší ubytování.

· 9. 12. 2019

Líbily se mi lázeňské služby-uhličité koupele, přístup sestřiček v lázních, atmosféra v městě, ovšem vybavení pokoje-tvrdé matrace nám nevyhovovaly.

Miloslava V. (Rokycany) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 11. 2019

Líbilo se nám vše, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i procedurami.

· 13. 11. 2019

Dobrý den, mohu jen poděkovat za výborné služby,úžasnou čistotu a příjemný pobyt.

· 13. 11. 2019

Líbilo se mi, že v hotelu Libenský všechny procedury i stravování byly pod jednou střechou.U večeře by mi vyhovoval více bufet než výběr z jídel.Jídlo bylo však chutné a velká porce.Uvítala bych, kdybych si mohla zvolit procedury v rámci balíčku - např. solnou jeskyni navštěvuji doma, místo toho bych si dala uhličitou koupel.Jednu jsem si doplatila. Uvažuji, že bych přijela zas a do hotelu Libenský.

· 13. 11. 2019

Příjemný a vstřícný přístup. Připomínky nemáme.

· 13. 11. 2019

Vzhledem k velmi krátkému pobytu jsem se se žádnými nedostatky nesetkala. Stejně tak nemohu navrhnout případné zlepšení.

Naďa Š. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Pobyt se nám moc líbil, ....děkujeme ....těšíme se , že zase dorazíme.

Vladimír P. (Třebechovice pod Orebem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 11. 2019

Doplnil bych při objednání pobytu možnost přidat si další procedury dle vlastního výběru. Jedna procedura denně byla pro mě málo a na místě přiobjednat nešlo.

Jaroslav F. (Hradec Králové) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Byla jsem pouze na krátkém Senior minirelaxu (3 dny, 2 noci). Bydlela jsem v Zimníxh lázních s polopenzí v hotelu Libenský. Opravdu jsem byla spokojená. V Zimních lázních bylo čisto a klid, jen jsem si zpočátku nevěděla moc rady s vnitřním průchodem do hotelu Libenský, tak jsem nakonec chodila venkem, což mi nevadilo, protože kabát se dal pověsit na věšák u vstupu do jídelny. Překvapily mě zrenovované Letní lázně, doufám, že krásné budou brzy i Ústřední lázně. Personál byl všude velmi vstřícný a procedury probíhaly načas. Nemám za tak krátkou dobu co vytknout.

· 13. 11. 2019

Chybělo mi jedno dietní jídlo na vašem jídelníčku.Jinak ubytování bez chyby a personál příjemný, ochotný splnit naše přání.

Marcela B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 27. 10. 2019

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Chyběly nám nové květiny na květinových hodinách. Hotel Libuše je bezvadný.

Jana K. (Benešov) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 16. 10. 2019

Velmi nám chutnalo v restauraci Hotelu Zámeček. Rádi se vrátíme.

Zdenko F. (Lípa) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 14. 10. 2019

Z dosavadních pobytů v Poděbradech v hotelu Zimní lázně jsme tentokrát měli nejhezčí ubytování, škoda, že jsme si včas neobjednali delší pobyt. 5 dní / 4 noci bylo málo.

· 14. 10. 2019

Všechno bylo super, ubytování, jídlo i lidé - počínaje sympatickou paní recepční, přes milou paní lázeňskou v uhličitých koupelích po pana "plavčíka" u bazénu v hotelu Zimní lázně. Můžu všem jen doporučit - bezva relax !

Jaroslava D. (Brniště) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 10. 2019

Pobyt byl příjemný, výborné jídlo, skvělé procedury. Prostředí také báječné. Jen by to chtělo maličko doladit koupelnu, byl zde nedostatek odkládacích prostor a prosíme opravit žaluzie :). Jinak personál milý a vstřícný.. krásné okolí. Těšíme se na příště :)

· 14. 10. 2019

Opravdu jsme byly moc spokojené a užily si pobyt. Ubytování nádherné a celé to umocnilo krásné počasí na procházky kolonádou. Nebylo nic co by nám kazilo dojem. Děkujeme.

· 23. 9. 2019

Ubytování bylo fantastické personál taky jen s masem to bylo horší tak poprossit pana kuchaře aby si na to dával pozor jinak bylo vše v naprostém pořádku

Jiřina S. (Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 23. 9. 2019

Ochotný a vstřícný personál hotelu i lázeňského provozu.

· 13. 9. 2019

Dobrý den Byli jsme ubytováni v hotelu Zámeček a se službami jsme byli velmi spokojeni ( milý personál, jídlo, procedury, hezké ubytování , dobré parkování ...).

· 11. 9. 2019

Pobyt velmi dobrý, vstřícný personál při lázeňských procedůrách. Stravování velmi kvalitní a dobré.

Oldřich C. (Bystřice nad Pernštejnem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 9. 2019

Dobrý den, s pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojena, nemám žádný návrh na zlepšení. Ráda zase brzy přijedu.

Věra C. (Praha 4) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se nam uplne všechno. Se vsim spokojenost. Jidlo vyborne, sluzby i pokoj na vybornou. Moc jsme si to uzily s kamarádkou.

· 7. 9. 2019

Moc se nám líbila uhličitá koupel a masáž. Ubytovani bylo pěkné a celý pobyt byl perfektní. Moc děkujeme.

· 29. 8. 2019

Líbilo seznam vše snad jen byto chtělo lepší neprolezele matrace.

· 29. 8. 2019

Dobry den , co se tyka apartmanu tak se nam tam libilo , vyborna obsluha v jidelne , byly velmi ochotni , chvalime !! Jinak jidlo bylo dobre , pobyt celkove jsme byly spokojeni , radi se vratime .

· 12. 8. 2019

Masáž byla velmi krátká (do 10 min.), jinak bylo vše super.

· 12. 8. 2019

Byli jsme spokojeni.

Václav M. (67 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 7. 8. 2019

Velmi dobré ubytování,dobrá strava.Nemáme žádné připomínky

Bohumil S. (Nové Město nad Metují) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 2. 8. 2019

S pobytem jsme byli moc spokojeni, pouze bazén nebyl v provozu což nás mrzelo. Jinak perfektní.

Marie M. (Kostelec nad Orlicí) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 28. 7. 2019

Nám se pobyt v lázních líbí byly jsme ubytované v hotelu Libuše již druhým rokem - jídlo, pokoje dobré, vynikající přístup masérek. Pokud nám to zdraví dovolí chtěly bychom pobyt opakovat i příští rok.

Božena Š. (Všetaty) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 26. 7. 2019

Pobyt byl perfektní, moc jsme spokojeni. Pouze na pokoji nešla lednička, nahlášeno na recepci.

Karel M. (Kostelec nad Orlicí) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Pobyt se nám líbil celkově

· 26. 7. 2019

Profesionální, přátelské prostředí a vztahy. I přes krátkou dobu pobytu maximální spokojenost. Děkujeme

Blanka V. (70 let) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 13. 6. 2019

Klidné prostředí, výborná kuchyně, příjemné ceny doplňkového prodeje na rercepci.

· 21. 5. 2019

Byla jsem se vším moc spokojená. Děkuji.

Alena T. (Přeštice) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 21. 5. 2019

Pobyt v Poděbradech byl moc hezký. Ten zámeček je krásná poloha - v parku,tichu a přitom kousek od kolonády a 2 minutky k Labi. Procedury OK a všechno OK. Podél Labe krásná cyklistická stezka, klid, bez aut po rovině. Krásný pobyt, děkuji a současně tam zahajovali v pátek sezonu,takže 2.5 dne hezký program.

· 20. 5. 2019

Byla jsem se vším spokojená-jen to počasí-poručíme větru dešti jaksi nefunguje. Jako důkaz spokojenosti jsem si zaplatila 12cti denní pobyt v Zimních lázní na červenec 2019.

Irena P. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 5. 2019

Vše bylo v pořádku a ráda se do lázní vrátím.

· 20. 5. 2019

Nemám žádný námět na zlepšení. Pro seniora ideální.

· 20. 5. 2019

Byly jsme velmi spokojeny jak s ubytováním tak i s ochotou personálu při procedurách.

· 20. 5. 2019

přístup personálu, nabízení služby, procedury

· 20. 5. 2019

vše ok, opravdu pro nás perfektní, , pouze nám tam chybí program TV Noe

Miloslava K. (Louňovice pod Blaníkem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 5. 2019

Líbilo se nám ubytování i procedůry Jsme opakovaně spokojení.

Zdeněk Kroužek (66 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 5. 2019

Dobrý den, byly jsme tam s kamarádkami již podruhé a vždy jsme byly velmi spokojeny. Ubytování v hotelu Libuše bez závad, v pokojích útulno ,čisto a teplo, strava chutná a dostačující, personál milý. Pokud jsme potřebovali změnit předepsanou rehabilitaci , ze zdravotních důvodů, byli v kanceláři velmi vstřícní. Snad by bylo vhodné ještě někde zveřejnit informaci, kde je možné si půjčit kola a za kolik , popř.mapičku výletů v oklolí. Pracovníci v lázních jsou také velmi vstřícní a ochotní. Příjemná je i poukázka do kavárny Viola. Dávám 5 hvězdiček. Děkujeme za krásný odpočinek, byt´krátký a těšíme se,doufám, i příští rok.

Irena R. (71 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 3. 5. 2019

Nemám žádné připomínky, jen můj pobyt byl moc krátký, ale to byl ,bohužel, jen můj problém.

· 6. 4. 2019

S Moc se nám u vás líbilo ,celý personál zámečku perfektní,ochotný a velice milý. Ubytování také moc pěkné a čisté,ke vší spokojenosti Žádné negativní zážitky nemáme,určitě přijedeme znovu. Moc vás všechny zdravím a těším se na další setkání.

· 5. 4. 2019

Libilo se nam vse. V pokoji dokonaly poradek, velmi laskavy personal, dobre jidlo a vecer prijemne posezeni s hudbou v hotelu Libensky.Prijedeme zase.

· 4. 4. 2019

Jako vždy naprostá spokojenost. Velký dík všem vašim zaměstnancům! Určitě k vám zase přijedeme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 22. 3. 2019

Dobrý den, líbilo se nám všechno, není co vytknout, přijedeme rádi zase i na delší pobyt.

· 22. 3. 2019

Všechno OK

· 15. 3. 2019

Bylijsme opět vysoce spokojeni a rádi Vás budeme trvale navštěvovat. Oceňujeme perfektní masáže a bublinkovéckoupele. Už po někoiáté (ikyž to třeba nemáme vceně) oceújeme perfektn Violu.

· 15. 2. 2019

Byla jsem, jako vždy spokojená.Strava výborná. počasí také, personál vstřícný a kamarádský. Jen mě mrzí, že odchází pani veducí kuchyně z hotelu Libuše. Škoda!!!!!! Jinak se těším na vaše velikonoce.

Eva M. (Litoměřice) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 14. 2. 2019

Byla jsem velmi spokojená

Daniela N. (Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 2. 2019

nemám žádné připomínky,super

Milan P. (Příbram) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 1. 2. 2019

Byla jsem velice spokojena s příjemným vystupováním všech vašich zaměstnanců. Na koupelích i masážích opravdu vstřícní lidé a procedury skvělé. Pochvalu zaslouží i kuchaři, jídlo bylo chuťově velice dobré. Jen občas by mohlo být při servírování v restauraci teplejší , aby ho člověk mohl v klidu a pohodě vychutnat. Ubytování bylo výborné, klid a příjemné, komfortní prostředí.

· 31. 1. 2019

Byl jsem moc spokojen.

Nic mne nenapada a zejmena bych chtel vyzvednout a moc pochvalit praci p. Slutakove z obchodniho oddeleni, ktera doslova dela nemozne na pockani a zazraky do tri dnu. Moc dekuji

· 17. 12. 2018

Lázně Poděbrady jsou velice kouzelné, zajímavé prostě neskutečně krásné. Příjezd do Poděbrad je už nástupem do ubytovacího prostoru. Na recepci i když je neděle jsou připravéné veškeré potřebné věci k pobytu, a tak je vidět dokonalá příprava pracovniků při objednávání pobytů. Byli jsme ubytováni na Zámečku a při příchodu do pokoje už to, že byl přístupný, velké zrcadlo, což většinou ocení ženy a hned vedle krásná prostorná koupelna. Pokoj na spaní prostorný a televize s několika programy. Na druhý den připravené procedury a také resraurace úplně bez chyby. prošly jsme i některé kavárny. pěkné posezení. Krásná kolonáda a prostě vše co k lázním patří. Co by se mělo zlepšit? Pro moji osobu vůbec nic. Paní Jarošová je dokonalá a velice ochotná pracovnice a tímto ji děkuji. A pokud budu mít volno určitě to budou zase Poděbrady.

Růžena R. (Čerčany) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 6. 11. 2018

Zatím jsme spokojeni to ostatně vidíte že se k vám vracíme.Příště již nepřijedem sami,ale přivezeme další manželský pár.Chceme si u vás užít příjemnou pohodu a vylepšit zdravíčko,které potřebujeme.

František B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.