Recenze pobytu Seniorský minirelax — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
99 %
Dobrá ale...
1 %
Špatná
0 %
100 % spokojenost (109 hodnocení)
Vybrané recenze:

Do Poděbrad jezdím velmi ráda. Jsem spokojená s ubytováním- čisto, ochota, s jídlem i procedurami- velmi milé lázeňské sestry. Dobře dostupné ubytování blízko nádraží, rovina, ve městě a zároven v parku. Výborná komunikace při ojednávání pobytu, či při rušení /koronavir/, při změnách procedur, kvůli nemoci. Těším se, až to situace dovolí , na další pobyt.

· 27. 10.

zlepšit vzhled vnitrobloku a parkoviště u Zimních lázní

· 20. 10.

Nemáme žádné výhrady,hodnotíme kladně procedůry i přístup personálu.

V lázních Poděbrady jsem byla poprvé a s pobytem jsem velmi spokojena. Kromě příjemných procedur oceňuji také velmi hezké a pohodlné ubytování (lázeňský dům Libenský), výbornou stravu a příjemné jednání nejen lázeňských ale i třeba paní pokojské a velmi milé a vždy úsměvavé jednání a ochotu obsluhujícího personálu v jídelně (zejména těch dvou mladých mužů). Děkuji za velmi příjemný pobyt, ráda si ho u vás zopakuji.

· 8. 9.

Všechno vpořádku,je to jíž čtvrtá návštěva.

Pobyt byl, jako vždy bezva, až na hluk že stavby. Nedalo se odpoledne odpočívát. Chtěla jsem to řešit koupalištěm, ale tam byla hlava na hlavě. Tak jsem to vyřešila procházkou. Už se těším na podzim. To snad už bude dobrý.

· 27. 8.

Večeře nebyly některé dobře, velmi malá rozmanitost

· 26. 8.

Vše bylo OK.

Líbilo se mi všechno, děkuji Kotrčová

· 4. 8.

ochota, dobré jídlo, klid

Super pobyt- příjemný personál- bez negativních připomínek

· 10. 7.

Celková spokojenost, pěkne, čisté ubytování, výborné stravování.. Vřele doporucuji

Iva Č. (Třebenice) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 25. 6.

Dobrý den. Vše bylo dobré, jsme spokojeni.

Stanislav T. (Sobotka) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 19. 6.

Vše naprosto dokonale, jídlo luxusní. Krásné prostředí.. Vřele doporucuji

Vše bylo úžasné a služby byly perfektní.

· 2. 6.

Moc se nám u vás líbilo.

· 3. 4.

Vše bylo perfektní

· 1. 4.

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Dobré jídlo, hezké pokoje, milý personál. Procedury byly také výborné. Moc děkujeme.

· 31. 3.

Už při vstupu do hotelu Libuše jsme byly příjemně překvapeny, že jsme se mohly ihned ubytovat (před 13 hodinou) a při našem odchodu z pokoje jsme si mohly ponechat zavazadla na recepci do našeho odjezdu. Při prvním vstupu do pokoje nás uvítala příjemná vůně. S čistotou a úklidem a vybavením pokoje jsme byly spokojeny. Výborná jídla, dostačující porce i výběr. S balíčkem procedur a poukázkou do kavárny a galerie jsme byly příjemně překvapeny a užily jsme si tak skvělý pobyt. Lázeňské procedury (koupele i masáž) byly výborné. Přístup všech pracovníků Lázní Poděbrady hodnotíme velice kladně. Určitě se do Poděbrad rády vrátíme.

· 31. 3.

naprostná spokojenost

· 31. 3.

Pobyt se mi velmi líbil. Sympatický personál, bezva procedury, dobré jídlo i ubytování. Krásné město. Jen ceny vyšši, že si jako důchodce nemohu dovolit častější nebo delší pobyt.

· 31. 3.

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemní zaměstnanci, obsluha, ubytování i procedury navíc. Naprostá spokojenost. Děkuji.

Anna Ž. (Krnsko) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 3.

Byla jsem velmi spokojená,nemám žádné připomínky s pozdravem

Daniela N. (72 let, Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 5. 3.

Pobyt se mi líbil. Již jsme zde byli 2x na podzim a pokud bude příležitost, tak zase přijedeme, abychom viděli hotové okolí hotelu.

· 4. 3.

vše bylo v pořádku,

· 4. 3.

Jidlo a ubytovani a procedury velmi spokojen.Zlepseni parkovani na hotelovem parkovisti.

Dobrý den, samozřejmě jídlo bylo vynikající, hlavně snídaně (ale nestihla jsem ochutnat vše; a jako obykle bílý jogurt na který jsem se těšila). Počasí zajistit nemůžete. A jsem moc zvědavá na slibovaný bazén.

· 3. 3.

Byla jsem spokojena a objednala si další pobyt :-)

Alena Š. (Líbeznice) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 3. 3.

Trošku mi chyběl bazén, jinak se mi pobyt líbil

Naďa J. (Lanškroun) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 18. 2.

Ubytování v tichém a hezkém pokoji s výhledem na Labe se nám velmi líbilo, jídlo bylo velmi dobré a lázeňské procedury nám určitě prospěly. Není co zlepšovat.

Jan Kyncl (Roztoky) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 18. 2.

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni.

Naděžda K. (Havlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Ubytovani a procedury pohodlné, čisté, personál příjemný. Strava chutná, výběr dostačující, jen více ovoce. Možnost plavání v bazénu s teplou vodou je omezená. Více volných hodin pro veřejnost by se hodilo.

Věra A. (Nový Bor) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 17. 2.

Do Poděbrad jezdíme s manželem opakovaně a opět jsme byli velice spokojeni - jak s ubytováním v hotelu Libuše, výborným stravováním, příjemnými procedurami i ochotným a milým personálem. Děkujeme! Rádi se k vám zase vrátíme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 17. 2.

Pozitivní: milý personál, osvěžující procedury, přehledné centrum města, lázeňský park k procházkám, obchůdky, kavárny, zkrátka pohoda ; negativní se snažíte napravovat, např. nevlídné prostředí, kde probíhají klasické masáže, se zajisté podstatně zlepší po rekonstrukci Centrálních lázní. Držím vám palce, byla jsem u vás poprvé a určitě ne naposled, moc se mi v Poděbradech líbilo a od nás z Hradce Králové máme báječně spojení vlakem...

· 16. 2.

Není co zlepšit, jsme vždy nad míru spokojení a rádi se budeme vracet.

Byli jsme spokojeni, žádnou výhradu nemáme.

· 12. 2.

Do Poděbrad se moc rádi vracíme, je nám tu prostě dobře. Příjemné ubytování v hotelu Libuše, výborná kuchyně a vstřícný a ochotný personál... Děkujeme - zase k vám rádi přijedeme.

Jan H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 11. 2.

Děkuji panu obchodnímu řediteli, a paní Deverové za rychlou změnu termínu mého pobytu.....Poděbrady a.s. je moje srdeční slabost.....

· 11. 2.

Pobyt vlázních se mi líbyl,perfektní stravování,procedury byly kvalitní,pouze individuální plavání v bazenu mi chybělo, nehodilo se hodinově,překrývalo se s večeří a jinak nebylo volno. Bazén je maličký a tudíž nedostačuje poptávce.Poděbrady jsou nádherné takže děkuji,někdy si to zopakujeme.

· 21. 1.

bylo to fajn, ale moc krátké

· 20. 1.

pohodová ,super,odpočinková.

· 27. 12. 2019

Po náročné operaci srdce ve FN Motol Praha jsem strávil léčebný pobyt v hotelu G-Rex, a protože mi pobyt velmi prospěl, chtěl jsem umožnit rodičům alespoň krátkodobý pobyt v tomto pěkném městě a zároveň jsem se chtěl i já sám vrátit. Podařilo se mi to v blízkém hotelu Libuše, kde jsme s matkou strávili pěkné 3 dny s procedurami. Spokojenost neznala mezí a na jaře k Vám zase přijedu s otcem. Už se nemohu dočkat a nejraději bych šel na operaci znovu :-)) abych byl opět ve Vašem pěkném městě. Jediné, co by se mohlo zlepšit, jsou nefunkční žaluzie v oknech Libuše, ale to už je opravdu hnida, která mi vůbec nevadila. Rád bych pochválil ochotu a vstřícnost veškerého personálu, jak v G-Rexu, tak v Libuši, i sestřiček na procedurách. Chválím i úklid na sociálním zářízení. Opět se těším na další návštěvu.

Jaroslav P. (Hlavlíčkův Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 12. 2019

Náš pobyt byl krátký,vše bylo v pořádku.

· 10. 12. 2019

Se vším jsem byla spokojena - ubytování, stravování, počet procedur.

· 10. 12. 2019

Byli jsme spokojeni se stravováním, procedůrami a vstřícnou slečnou na recepci. Minulý pobyt jsme měli lepší ubytování.

· 9. 12. 2019

Líbily se mi lázeňské služby-uhličité koupele, přístup sestřiček v lázních, atmosféra v městě, ovšem vybavení pokoje-tvrdé matrace nám nevyhovovaly.

Miloslava V. (Rokycany) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 15. 11. 2019

Líbilo se nám vše, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i procedurami.

· 13. 11. 2019

Dobrý den, mohu jen poděkovat za výborné služby,úžasnou čistotu a příjemný pobyt.

· 13. 11. 2019

Líbilo se mi, že v hotelu Libenský všechny procedury i stravování byly pod jednou střechou.U večeře by mi vyhovoval více bufet než výběr z jídel.Jídlo bylo však chutné a velká porce.Uvítala bych, kdybych si mohla zvolit procedury v rámci balíčku - např. solnou jeskyni navštěvuji doma, místo toho bych si dala uhličitou koupel.Jednu jsem si doplatila. Uvažuji, že bych přijela zas a do hotelu Libenský.

· 13. 11. 2019

Příjemný a vstřícný přístup. Připomínky nemáme.

· 13. 11. 2019

Vzhledem k velmi krátkému pobytu jsem se se žádnými nedostatky nesetkala. Stejně tak nemohu navrhnout případné zlepšení.

Naďa Š. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Pobyt se nám moc líbil, ....děkujeme ....těšíme se , že zase dorazíme.

Vladimír P. (Třebechovice pod Orebem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 13. 11. 2019

Doplnil bych při objednání pobytu možnost přidat si další procedury dle vlastního výběru. Jedna procedura denně byla pro mě málo a na místě přiobjednat nešlo.

Jaroslav F. (Hradec Králové) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 13. 11. 2019

Byla jsem pouze na krátkém Senior minirelaxu (3 dny, 2 noci). Bydlela jsem v Zimníxh lázních s polopenzí v hotelu Libenský. Opravdu jsem byla spokojená. V Zimních lázních bylo čisto a klid, jen jsem si zpočátku nevěděla moc rady s vnitřním průchodem do hotelu Libenský, tak jsem nakonec chodila venkem, což mi nevadilo, protože kabát se dal pověsit na věšák u vstupu do jídelny. Překvapily mě zrenovované Letní lázně, doufám, že krásné budou brzy i Ústřední lázně. Personál byl všude velmi vstřícný a procedury probíhaly načas. Nemám za tak krátkou dobu co vytknout.

· 13. 11. 2019

Chybělo mi jedno dietní jídlo na vašem jídelníčku.Jinak ubytování bez chyby a personál příjemný, ochotný splnit naše přání.

Marcela B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 27. 10. 2019

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Chyběly nám nové květiny na květinových hodinách. Hotel Libuše je bezvadný.

Jana K. (Benešov) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 16. 10. 2019

Velmi nám chutnalo v restauraci Hotelu Zámeček. Rádi se vrátíme.

Zdenko F. (Lípa) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 14. 10. 2019

Z dosavadních pobytů v Poděbradech v hotelu Zimní lázně jsme tentokrát měli nejhezčí ubytování, škoda, že jsme si včas neobjednali delší pobyt. 5 dní / 4 noci bylo málo.

· 14. 10. 2019

Všechno bylo super, ubytování, jídlo i lidé - počínaje sympatickou paní recepční, přes milou paní lázeňskou v uhličitých koupelích po pana "plavčíka" u bazénu v hotelu Zimní lázně. Můžu všem jen doporučit - bezva relax !

Jaroslava D. (Brniště) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 10. 2019

Pobyt byl příjemný, výborné jídlo, skvělé procedury. Prostředí také báječné. Jen by to chtělo maličko doladit koupelnu, byl zde nedostatek odkládacích prostor a prosíme opravit žaluzie :). Jinak personál milý a vstřícný.. krásné okolí. Těšíme se na příště :)

· 14. 10. 2019

Opravdu jsme byly moc spokojené a užily si pobyt. Ubytování nádherné a celé to umocnilo krásné počasí na procházky kolonádou. Nebylo nic co by nám kazilo dojem. Děkujeme.

· 23. 9. 2019

Ubytování bylo fantastické personál taky jen s masem to bylo horší tak poprossit pana kuchaře aby si na to dával pozor jinak bylo vše v naprostém pořádku

Jiřina S. (Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 23. 9. 2019

Ochotný a vstřícný personál hotelu i lázeňského provozu.

· 13. 9. 2019

Dobrý den Byli jsme ubytováni v hotelu Zámeček a se službami jsme byli velmi spokojeni ( milý personál, jídlo, procedury, hezké ubytování , dobré parkování ...).

· 11. 9. 2019

Pobyt velmi dobrý, vstřícný personál při lázeňských procedůrách. Stravování velmi kvalitní a dobré.

Oldřich C. (Bystřice nad Pernštejnem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 10. 9. 2019

Dobrý den, s pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojena, nemám žádný návrh na zlepšení. Ráda zase brzy přijedu.

Věra C. (Praha 4) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 9. 2019

Líbilo se nam uplne všechno. Se vsim spokojenost. Jidlo vyborne, sluzby i pokoj na vybornou. Moc jsme si to uzily s kamarádkou.

· 7. 9. 2019

Moc se nám líbila uhličitá koupel a masáž. Ubytovani bylo pěkné a celý pobyt byl perfektní. Moc děkujeme.

· 29. 8. 2019

Líbilo seznam vše snad jen byto chtělo lepší neprolezele matrace.

· 29. 8. 2019

Dobry den , co se tyka apartmanu tak se nam tam libilo , vyborna obsluha v jidelne , byly velmi ochotni , chvalime !! Jinak jidlo bylo dobre , pobyt celkove jsme byly spokojeni , radi se vratime .

· 12. 8. 2019

Masáž byla velmi krátká (do 10 min.), jinak bylo vše super.

· 12. 8. 2019

Byli jsme spokojeni.

Václav M. (67 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 7. 8. 2019

Velmi dobré ubytování,dobrá strava.Nemáme žádné připomínky

Bohumil S. (Nové Město nad Metují) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 2. 8. 2019

S pobytem jsme byli moc spokojeni, pouze bazén nebyl v provozu což nás mrzelo. Jinak perfektní.

Marie M. (Kostelec nad Orlicí) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 28. 7. 2019

Nám se pobyt v lázních líbí byly jsme ubytované v hotelu Libuše již druhým rokem - jídlo, pokoje dobré, vynikající přístup masérek. Pokud nám to zdraví dovolí chtěly bychom pobyt opakovat i příští rok.

Božena Š. (Všetaty) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 26. 7. 2019

Pobyt byl perfektní, moc jsme spokojeni. Pouze na pokoji nešla lednička, nahlášeno na recepci.

Karel M. (Kostelec nad Orlicí) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 26. 7. 2019

Pobyt se nám líbil celkově

· 26. 7. 2019

Profesionální, přátelské prostředí a vztahy. I přes krátkou dobu pobytu maximální spokojenost. Děkujeme

Blanka V. (70 let) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 13. 6. 2019

Klidné prostředí, výborná kuchyně, příjemné ceny doplňkového prodeje na rercepci.

· 21. 5. 2019

Byla jsem se vším moc spokojená. Děkuji.

Alena T. (Přeštice) · Seniorský minirelax · Hotel Libenský ****
· 21. 5. 2019

Pobyt v Poděbradech byl moc hezký. Ten zámeček je krásná poloha - v parku,tichu a přitom kousek od kolonády a 2 minutky k Labi. Procedury OK a všechno OK. Podél Labe krásná cyklistická stezka, klid, bez aut po rovině. Krásný pobyt, děkuji a současně tam zahajovali v pátek sezonu,takže 2.5 dne hezký program.

· 20. 5. 2019

Byla jsem se vším spokojená-jen to počasí-poručíme větru dešti jaksi nefunguje. Jako důkaz spokojenosti jsem si zaplatila 12cti denní pobyt v Zimních lázní na červenec 2019.

Irena P. (Praha) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 20. 5. 2019

Vše bylo v pořádku a ráda se do lázní vrátím.

· 20. 5. 2019

Nemám žádný námět na zlepšení. Pro seniora ideální.

· 20. 5. 2019

Byly jsme velmi spokojeny jak s ubytováním tak i s ochotou personálu při procedurách.

· 20. 5. 2019

přístup personálu, nabízení služby, procedury

· 20. 5. 2019

vše ok, opravdu pro nás perfektní, , pouze nám tam chybí program TV Noe

Miloslava K. (Louňovice pod Blaníkem) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 14. 5. 2019

Líbilo se nám ubytování i procedůry Jsme opakovaně spokojení.

Zdeněk Kroužek (66 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 9. 5. 2019

Dobrý den, byly jsme tam s kamarádkami již podruhé a vždy jsme byly velmi spokojeny. Ubytování v hotelu Libuše bez závad, v pokojích útulno ,čisto a teplo, strava chutná a dostačující, personál milý. Pokud jsme potřebovali změnit předepsanou rehabilitaci , ze zdravotních důvodů, byli v kanceláři velmi vstřícní. Snad by bylo vhodné ještě někde zveřejnit informaci, kde je možné si půjčit kola a za kolik , popř.mapičku výletů v oklolí. Pracovníci v lázních jsou také velmi vstřícní a ochotní. Příjemná je i poukázka do kavárny Viola. Dávám 5 hvězdiček. Děkujeme za krásný odpočinek, byt´krátký a těšíme se,doufám, i příští rok.

Irena R. (71 let) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 3. 5. 2019

Nemám žádné připomínky, jen můj pobyt byl moc krátký, ale to byl ,bohužel, jen můj problém.

· 6. 4. 2019

S Moc se nám u vás líbilo ,celý personál zámečku perfektní,ochotný a velice milý. Ubytování také moc pěkné a čisté,ke vší spokojenosti Žádné negativní zážitky nemáme,určitě přijedeme znovu. Moc vás všechny zdravím a těším se na další setkání.

· 5. 4. 2019

Libilo se nam vse. V pokoji dokonaly poradek, velmi laskavy personal, dobre jidlo a vecer prijemne posezeni s hudbou v hotelu Libensky.Prijedeme zase.

· 4. 4. 2019

Jako vždy naprostá spokojenost. Velký dík všem vašim zaměstnancům! Určitě k vám zase přijedeme.

Hana H. (Liberec) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 22. 3. 2019

Dobrý den, líbilo se nám všechno, není co vytknout, přijedeme rádi zase i na delší pobyt.

· 22. 3. 2019

Všechno OK

· 15. 3. 2019

Bylijsme opět vysoce spokojeni a rádi Vás budeme trvale navštěvovat. Oceňujeme perfektní masáže a bublinkovéckoupele. Už po někoiáté (ikyž to třeba nemáme vceně) oceújeme perfektn Violu.

· 15. 2. 2019

Byla jsem, jako vždy spokojená.Strava výborná. počasí také, personál vstřícný a kamarádský. Jen mě mrzí, že odchází pani veducí kuchyně z hotelu Libuše. Škoda!!!!!! Jinak se těším na vaše velikonoce.

Eva M. (Litoměřice) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 14. 2. 2019

Byla jsem velmi spokojená

Daniela N. (Jablonec nad Nisou) · Seniorský minirelax · Hotel Zimní lázně ***
· 6. 2. 2019

nemám žádné připomínky,super

Milan P. (Příbram) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 1. 2. 2019

Byla jsem velice spokojena s příjemným vystupováním všech vašich zaměstnanců. Na koupelích i masážích opravdu vstřícní lidé a procedury skvělé. Pochvalu zaslouží i kuchaři, jídlo bylo chuťově velice dobré. Jen občas by mohlo být při servírování v restauraci teplejší , aby ho člověk mohl v klidu a pohodě vychutnat. Ubytování bylo výborné, klid a příjemné, komfortní prostředí.

· 31. 1. 2019

Byl jsem moc spokojen.

Nic mne nenapada a zejmena bych chtel vyzvednout a moc pochvalit praci p. Slutakove z obchodniho oddeleni, ktera doslova dela nemozne na pockani a zazraky do tri dnu. Moc dekuji

· 17. 12. 2018

Lázně Poděbrady jsou velice kouzelné, zajímavé prostě neskutečně krásné. Příjezd do Poděbrad je už nástupem do ubytovacího prostoru. Na recepci i když je neděle jsou připravéné veškeré potřebné věci k pobytu, a tak je vidět dokonalá příprava pracovniků při objednávání pobytů. Byli jsme ubytováni na Zámečku a při příchodu do pokoje už to, že byl přístupný, velké zrcadlo, což většinou ocení ženy a hned vedle krásná prostorná koupelna. Pokoj na spaní prostorný a televize s několika programy. Na druhý den připravené procedury a také resraurace úplně bez chyby. prošly jsme i některé kavárny. pěkné posezení. Krásná kolonáda a prostě vše co k lázním patří. Co by se mělo zlepšit? Pro moji osobu vůbec nic. Paní Jarošová je dokonalá a velice ochotná pracovnice a tímto ji děkuji. A pokud budu mít volno určitě to budou zase Poděbrady.

Růžena R. (Čerčany) · Seniorský minirelax · Hotel Zámeček ****
· 6. 11. 2018

Zatím jsme spokojeni to ostatně vidíte že se k vám vracíme.Příště již nepřijedem sami,ale přivezeme další manželský pár.Chceme si u vás užít příjemnou pohodu a vylepšit zdravíčko,které potřebujeme.

František B. (Železný Brod) · Seniorský minirelax · Hotel Libuše ***
· 6. 11. 2018
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.