Recenze pobytu Prodloužený vánoční pobyt 20.-27.12. — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
69 %
Dobrá ale...
28 %
Špatná
3 %
83 % spokojenost, 39 hodnocení
Vybrané recenze:
5. 1.

Líbilo se mi tam jak ubytování, tak i stravování a péče personálu. Nelíbilo se mi jen to, že by to bylo moc krátké, chtěl bych to prožít nejméně 2 týdny.

Jednoduše. Líbilo se nám všechno. Ubytování a stravování v hotelu G-REX nemělo chybu. Nemožnost kulturních podniků byla dobře vynahrazena. Péče paní Dvořákové v letních lázních 4 si zaslouží pochvalu. Masáže ve velnesu Chariclea prováděné manželským párem výborné. Personál v hotelu milý, ochotný.. Děkujeme.

Zdeněk a Jana z Pardubic
4. 1.

Byli jsme velmi spokojeni, už to že jsme se mohli vůbec zůčastnit. Bylo příjemné počasí, počet procedur byl odpovídající, úplně stačil. Samotný pobyt v Libuši byl jako vždy v pořádku, včetně množství jídla i na pěkné dárky došlo. A jde to i bez tzv. kultury ! Zachovejte stav a úroveň roku 2020 ! Děkujeme a těšíme se na letošní Vánoční pobyt 2021.

Antonín V.
13. 1. 2020

Dobrý večer, chtěl bych Vám poděkovat za krásně prožitý týden v Hotelu Libenský. Výborná strava, velice ochotný a příjemný personál, nemohu zapomenout na p. Sedláčka , který se velice dobře staral o naší zábavu.

Zdeňka L. (Praha)
9. 1. 2020

Mně se u vás líbí pokaždé. A oceňuji ty vaše vánoční programy na kolonádě Vždyky se potěším....A pan masér na Zámečku je velmi dobrý.... díky

Otomar J. (Nasavrky)
9. 1. 2020

JIž z toho,že jsem vyhodnotil jako"perfektní" se odvíjí celkové mé hodnocení,příjemná obsluha,jídlo velmi dobré včetně jeho množství,příjemné prostředí na kterém se podílela obsluha i personál.Poklidné volno při samoobslužné snídani.Taktéž dárková pozornost pro zpestření si pobytu stála za pochvalu.

Eva H. (Praha 6)
9. 1. 2020

Při společenských akcích chybělo mluvené slovo, něco pro zasmání, něco ze života.

Lenka K. (Týnec nad Labem)
9. 1. 2020

Výborná obsluha v restauraci i na recepci. Jako minus vnímám, že jsem si nemohla změnit procedury.

Jaroslava R. (Praha 10)
8. 1. 2020

Líbil se nám program kulturních akcí. Proti minulým návštěvám u Vás chybělo tentokrát domácí vánoční pečivo. Jinak bylo vše perfektní. Děkujeme

Šárka J. (Nasavrky)
8. 1. 2020

Velmi komorní,duchovní a čistě kultivovaný ,seniorský hotel a vyloženě na pohodu.Před několika lety jsem ho zažila na vlastní kůži ,jako křížkařka a to v roce 2007.Nuže co dodat,čistota a starostlivost děvčat uklízeček stále stejně dobrá,ale nejvíce jsem byla zvědavá na vedení restaurace ,jaké bude a zda-li se od toho roku 2007 něco vystřídalo, To, co jsme tady v této době, pod vedením vedoucí ,,straky,,restaurace ,my rekreanti a křížkaři zažívali...no ...DĚS A HRŮZA...............a dnes .....Naprosto rozdílné.Dnešní paní vedoucí :spravedlivá,poctivá,empatická,přísná,bedlivá,starostlivá..............

Kristýna M. (Ústí nad Labem)
8. 1. 2020

Pobyt byl jako pokaždé báječný, nemám žádné připomínky.

Josef J. (Praha 10)
8. 1. 2020

Jezdíme každoročně na prodloužený vánoční pobyt, vždy jsme plně spokojeni. V letošním roce nashledanou.

Jana W. (Ústí nad Labem)
8. 1. 2020

Nemůžeme si opravdu na nic stěžovat -ochota pracovnic na recepci,sester při procedúrách,pokojské na patře a výborná kuchyně hovoří jen v samých kladech.Naše přání pro letošní rok ? - opět se vrátit a to mluví za vše.

Marie K. (Hrádek nad Nisou)
8. 1. 2020

Líbil se mi profesionální přístup personálu.

2. 1. 2019

vše bylo dle očekávání a nemám žádnou výtku

Bohumil R. (Ústí nad Orlicí)
2. 1. 2019

Líbilo se nám všechno, vše bylo OK - jak jídlo, ubytování i připravený program. Určitě opět přijedeme. Za celý pobyt všem děkujeme.

jsme nadmíru spokojeni se všemi poskytnutými službami jako pokaždé a proto se moc a moc rádi vracíme.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.