Recenze pobytu Pobyt s příspěvkem státu 4 000 Kč — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
63 %
Dobrá ale...
30 %
Špatná
7 %
78 % spokojenost, 30 hodnocení
Vybrané recenze:

Výborné jídlo, ochotný a profesionální lázeňský a hotelový personál Zlepšit práci uklizeček

Dobrý den, byli jsme spokojeni, ale jistě by pobyt byl lepší, kdyby nebylo vládní opatření a všechno zavřené.Vzhledem k situaci to bylo v pohodě. Určitě si pobyt ještě zopakujem, až pomine nouzový stav.

Veskerej personal mili a velmi ochotny.Rad si pobyt zopakuji a doporucuji ho kazdemu.Lazne tohoto typu nemaji chybu.

Bylo to nádherné. Příjemná obsluha v jídelně, na recepci i při procedura h. Ani nevadilo roušky. Byly jsme moc spokojené.

Pobyt se mě líbil, ale škoda, že některé procedůry z důvodu covidu nemphly být indikovány. V lázních jsem v Poděbradech byl již 3x a vždy spokojen

Pobyt byl dobrý, jídlo vyborné - vzhledem k situaci . Personál ochotný.

Jídlo bylo moc dobré i obsluha. Pokoje taky hezké a čisté. Zlepšit by se mohl přístup v případě požadovaných změn procedur.

Naprostá spokojenost.Doporučuji.

Dobrý den.byla jsem nadšená .znovu chci si objednat pobyt do hotelu Zámeček i pro moji matku jako dárek na týden.pocasi skvělé prostředí hotelu též.personal mily.dekuji za super tip.doufam ze v září to vyjde a opět navštívíme Poděbrady

Lázně Poděbrady byly úžasné, jediná chyba na kráse bylo počasí. V hotelu Libenský, kde jsme byli ubytováni, veškeré služby byly nadstardantní. Přejeme si to někdy opět zopakovat.

Líbilo se nám vše,nemáme žádné připomínky.Maximální spokojenost.Hezké ubytování,dobré jídlo,personál na úrovni.Chválíme.

pohoda, příjemné prostředí, kvalitní jídlo i v době covidu-19

Dobrý den, byla jsem velice spokojená, vstřícný přístup recepční, perfektní úklid, moc dobré jídlo. Při procedurách ochota, některé procedury jsem si i sama doplácela. Pobyt umocnilo i krásné počasí. Vzhledem k tomu, že jsem jela takříkajíc na poslední chvíli a díky p. Boháčkové jsem vše stihla suprově, jsem byla opravdu naprosto spokojená. Určitě si opět vyberu a příští rok se do Poděbrad vrátím.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.