Recenze pobytu Pobyt šitý na míru — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
65 %
Dobrá ale...
32 %
Špatná
2 %
81 % spokojenost, 961 hodnocení
Vybrané recenze:

Všechno bylo fajn, jen ten rockový koncert do 22:15 nebyl (asi od města) moc dobrý nápad.

Se vším jsem byla spokojená a zlepšit by se mělo moje zdraví a to se mi zatím moc nedaří i když se snažím. Tady je dobrá rada asi drahá. Vám přeji hodně spokojených kliíentů a dobré zdraví. Pěkný den, zsdravím

Byla jsem podruhé ubytovaná v Zinmích lázních a spokojená s personálem na jedničku! I v této zmatkové době ochotný, usměvavý atd. ,držím všem palce ať vydží!!!

21. 10. 2020

Se vším jsme byli spokojeni. Moc se nám líbilo.

Bez připomínek, personál přijemný

Vše super až na stravování.

Výborně, ale nepřálo nám počasí.

Pobyt u vás moc pěkný. Výborná kuchyně v hotelu Libuše

Vše v naprostém pořádku.

8. 9. 2020

V Poděbradech po osmé, příjemný personál (paní Horká vodoléčba )., servítky, uklízečky a hlavně příroda ....procházky, vzduch ...... když to vyjde nashledanou !

Poněkud se mi nelíbilo letošní zavedení lázeňského poplatku pro 70+ a zdražení parkoviště. inak jsem byl spokojen.

Lepší zpřístupnit cvičení v bazénu pras vikend to nebývá

Všechen personál byl velmi milý a profesionální. Těším se, až se na Zámeček opět podívám po hotové venkovní rekonstrukci. Jediné, co nejen mě mrzí, je nedostatečná kapacita jídelny. Není v budoucích plánech jeji rozšíření třeba o letní terasu?

Ubytování výborní, ochotný, milý a vstřícný personál. Zlepšit by se mohlo torchu stravování a bude vše bez chybičky.

Byli jsme ubytováni s vnoučaty v Hotelu Zámeček, ubytování super, jídlo taky, akorát kdyby byl před hotelem nějaký bazének, či brouzdaliště, pak to to bylo stoprocentní!

Ochotná služba na recepci hotelu, dobře zorganizované procedury, kvalitní stravování, klid a čistota na hotelu. Málo místa u stolu, kde seděli 4 lidé.

Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.Veškerý perzonál byl úžasný, milý a ochotný. Líbila se mi také pěkně promyšlená a realizována rekonstrukce parku a těším se na to, až příště uvidím, jak zasazené rostliny zkrásní a nám hostům ještě více zpříjemní pobyt. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali.

Velmi nespokojená jsem byla se stravováním.

Do poděbradského lázeňského hotelu jezdím pravidelně i vícekrát do roka. Využívám poděbradskou kartu, letos při druhém pobytu jsem využila čtyřtisícovou státní podporu. Ubytování a jídlo jsou velmi dobré, procedury, které jsou na lázeňském pobytu nejdůležitější, též. Většinu jich lze absolvovat v hotelové budově. Celý pobyt lze hodnotit na výbornou i díky všem zaměstnancům. Ráda se vracím.

Vstřícnost a ochota jak lázeňského prsonálu tak obslužného personálu v jídelně. Možnost parkování přímo u Hotelu Zimní lázně. Celková atmosféra byla pozitivní a výborná.

Moc se nam u Vas libilo.Prijedeme znovu.

21. 7. 2020

Moc se nam u Vas libilo.Prijedeme znovu.

V lázních Poděbradech v hotelu Zámeček se nám vždy velice líbí, rádi sem jezdíme. Ubytování je pěkné, strava výborná a wellnes procedury nám vždy pomohou. Budeme sem nadále jezdit do krásného prostředí tady v Poděbradech.

10. 7. 2020

Vše bylo naprosto v pořádku, krásné ubytování, dobré jídlo i procedury. Ráda se znovu vrátím.

Květuše Š. (Neratovice)
21. 6. 2020

Byly jsme tu poněkolikáté a jako vždy spokojené.

Bylo nemilým překvapením, že hotelový bazén je otevřen pouze ve všední dny.

Vše až na večeři bylo naprosto perfektní...

Měly jsme s maminkou zakoupený wellnes pobyt v Hotelu Zámeček. Vse bylo perfektní. I přes situaci ohledně epidemie koronaviru kdy nakonec bylo téměř vše zavřené jsme si pobyt dokázaly užít. Moc příjemný personál od recepci až po masérky. Zlepšit by se mohlo stravování. Rády se ale vrátíme znovu až bude přízniva situace a užít si pobyt se vším všude.

Zámeček by potřeboval větší rekonstrukci, na pokojích lepší sanitární vybavení,...

Jana Ř. (Červený Kostelec)
31. 3. 2020

Velice příjemný a vstřícný personál, včetně recepčních. ;))) hezké prostředí, klid, ;)))

29. 3. 2020

Se vším spokojenost, děkuji !

6. 3. 2020

Řekl bych,že veškeré služby jsou perfektní.Nemám co bych mohl navrhnout k vylepšení.

Líbilo se nám vše.Hezké ubytování,dobré jídlo,ochotný a příjemný personál.Nemám na co si naříkat.Rádi pojedeme do Poděbrad zase. Děkujeme za příjemný relax.

Byla jsem maximálně spokojená jak s ubytováním tak rozvržením procedur na každý den mého pobytu. Dále byla i moznost objednani dalsich procedur jako napr.solné jeskyne ci bazenu. Perfektni byla i strava ve vedlejším hotelu.

Byli jsme v Poděbradech již počtvrté, opět jsme byli spokojeni a určitě se příští rok zase vrátíme.

Václav M. (Hradec Králové)
3. 3. 2020

Vše bylo OK.

Květa H. (Lanškroun)
3. 3. 2020

Bezvadný personál a ubytování. Procedury super.

23. 2. 2020

MIlí, vstřícní, dochvilní = zaměstnanci lázní a pozorní v hotelu Libuše. Jen otvírací doba obchodů v lázeňské zóně by mohla být velkorysejší. Nashledanou.

18. 2. 2020

Velice se mi pobyt líbil. Byla jsem spokojená jak s ubytováním, stravovánám, ale především s lázeňskými službami (procedurami). Pokud to bude možné a jen trochu finančně zajímavé, tak si pobyt ráda zopakuji. Díky za všechno.

18. 2. 2020

Jsme velice spokojení. Pobyt se nám líbil.

18. 2. 2020

Vše bylo v naprostém pořádku :-) Ubytování, jídlo, personál, procházky, vyžití :-)) Děkujeme :-)

Byli jsme spokojeni se vším - s procedurami, ubytováním, stravováním. Prožili jsme krásný víkend. Určitě zase přijedeme.

17. 2. 2020

Líbilo se mi ubytování,procedury a dobré jídlo,příjemný personál.Odpočinula jsem si a přijedu zase.

Do hotelu Zámeček se vracím opakovaně, vždy - tedy i tentokrát - vše proběhlo k mé spokojenosti.

Perfektní lázeňské služby. Děkujeme. Možná by stalo zato trošku rozšířit snidaňovou nabídku a zařadit i něco sladkého. Určitě přijedeme znovu.

11. 2. 2020

na pokoji scházela lžíce na obouvání . Až na to počesí , tak to bylo perfektní. S manželkou se těšíme na další podobné okce.

Byli jsme se vším spokojeni.

11. 2. 2020

Absolvovali jsme pobyt na míru, včetně klasické masáže a uhličité koupele. Byli jsme spokojeni - pohodlně vybavený pokoj, příjemné procedury, dobré jídlo, pěkná kavárna a milý personál.

Stanislava H. (Světlá nad Sázavou)
11. 2. 2020

Líbilo se mi úplně všechno, ještě až bude opravená budova Centrálních lázní a okolí Hotelu Zámeček, nebude k dokonalosti chybět nic. Procedury byly naplánované moc pěkně.

Vše v pohodě

jezdím k vám dlouho a jsem velmi spokojená. dostala jsem od rodiny k vánocům dárkový poukaz a budu si vybírat termín. tšším se.

Lenka K. (Týnec nad Labem)
9. 1. 2020

Výborná obsluha v restauraci i na recepci.

19. 12. 2019

Ubytování bylo skvělé, paní na recepci moc milé, pokoj hezky uklizený.. Obsluha v restauraci taky příjemná. Jen co mi trochu vadilo, byl hluk na chodbě dopoledne. Vím, že se uklízejí pokoje, ale když si člověk chce odpočinout po masáži, ruší to. Jinak vše bylo skvělé.

Byli jsme spokojeni s jídlem, s obsluhou i s procedurami. Nemůžeme nic vytknout, rádi se vrátíme.

13. 12. 2019

Dobrý den, super pobyt u Vás a veliká spokojenost se všemi službami. Děkujeme.

10. 12. 2019

Vždy si to u Vás užíváme. Jste prima - lázně, lidé, personál. Díky.

10. 12. 2019

Perfektní byly veškeré procedury i ubytování. Zlepšit? Možná počasí, ale to asi není v silách managementu.

Krásný hotel, ale malý výběr na snídaních a obědech. Trošku laxní přístup zdravotního personálu a opakující se chyby na recepci při příjezdu-nenaplánované všechny procedury-to se nám stalo už podruhé.

Jana M. (Mladá Boleslav)
13. 11. 2019

Vše bylo perfektní, ubytování hezké a čisté, jídlo a nabídka báječná. Nic ke zlepšení mě nenapadá.

Miloslava Z. (Mladá Boleslav)
13. 11. 2019

ce se nám líbilo: ubytování, strava, podané infrmace procedury - bez dlouhého čekání Poděbrady - vše v centru - kavárny, procházky atd - spokojenost MZ

Byl jsem plně spokojen s ubytováním, stravováním, s prováděním procedur, s úklidem a vzornou ochotou personálu.

23. 9. 2019

Vše bylo v pořádku, jako vždy. Určitě zase přijedu.

9. 9. 2019

byli jsme spokojeni.

29. 8. 2019

Všechno perfektní, jídlo mohlo být v horkých dnech lehčí.

Dobrý den, byly jsme u vás už potřetí, takže máme možnost srovnávat. Mile nás překvapila nová organizace v jídelně. Také nabídka programu "šitého na míru" nám velmi vyhovovala. Zklamala nás masáž, masérka blondýnka nám "hladila" záda a ještě u toho zívala... Každý máme někdy špatný den... Jinak už plánujeme další pobyt v hotelu Libenský.

Líbilo se mi tentokrát časové rozložení procedur, které byly skoro pospojovány po dvojicích. Bylo tedy možné využít volný mezičas i pro delší aktivity jako návštěvu muzea. Nevyhovuje mi nabídka stravování, z toho důvodu jsem letos volila pouze snídaně. Doporučila bych lepší kontrolu pokojů (funkční žárovky, apod.) a víc závěsů na oknech, aby měly nějaký smysl.

Dobrý den, nemáme žádné výhrady jak k ubytování tak ke stravování. Procedury též perfektní.

Nemám připomínky žádné.Pobyt se nám moc líbil. V hotelu Libenský bylo hezky. Procedury se nám líbili,pracovnici úžasní. Jen doporučujeme. Již jsme Poděbrady navštívili nekolikrát,je tam krasně.

27. 7. 2019

Se vším jsme byli spokojeni.

26. 7. 2019

Byla jsem spokojená se vším. Návštěvu lázní v Poděbradech si už plánuju i na příští rok. Děkuju

Absolutní spokojenost, určitě se budeme vracet.

Byli jsme spokojeni se všemi službami. Možná by neškodily sítě do oken, kvůli komárům.

4. 7. 2019

Celkově bylo vše v pořádku. Ubytování, strava, prostředí, lázeňské procedury. Přijedu opět znovu na krátký pobyt na podzim.

14. 6. 2019

Co se líbilo? Neplánovaně jsme byli ubytováni místo na dvoulůžkovém pokoji v apartmánu, super. Oprava neodtékajícího sprchového koutu a výměna vadné sprchové růžice byla řešena obratem. Kritika? Žádná.

Se vším jsem byla velice spokojená - jak s porsonálem tak i s procedurami. Těším se na další návštěvu ve Vaších lázni.

Byli jsme spokojeni se vším a hlavně jsme měli kolem sebe ochotné a milé lidi./ myslím personál ,maséři všichni/.Děkujeme.

Pobytem v lázních jsem byla nadšená, děkuji za krásný víkend a zvláště bych chtěla poděkovat ochotné obsluze v jídelně hotelu Libeňský a pochválit jídelníček ( skladba, pestrost,úprava pokrmů na talíři). Ráda s k vám budu vracet.

20. 5. 2019

Byla jsem velmi spokojena. Odpočinula jsem si a načerpala sílu do dalších dnů. Do lázní Poděbrady jezdím opakovaně a určitě se vrátím i příští rok. Děkuji.

20. 5. 2019

Pobyt Šitá míra pro dvě osoby v hotelu Bellevue-Tlapák. Vše bylo vynikající. Vstřícné a milé paní na recepci, krásný útulný pokoj, úžasné jídlo, všechny poskytnuté procedury v Centrálních lázních i v hotelu Libenský velmi profesionální. Moc se těšíme na další pobyt a všem rozhodně doporučujeme strávit čas v Poděbradech.

Dobrý den,víkendový pobyt se moc líbil,letos již po čtvrté a za rok určitě zase přijedu . Ubytování v Libuši krásné,jídlo super.Příjemný personál.Město a okolí krásné.Jen bych vám přála,aby město či jiný investor zrekonstruoval a dovybavil moderneji části lázní,například ty centrální, které hodně moc chátraji a je to škoda.Klienti by se tu cítili lépe a personálu by se také asi lépe pracovalo v lepších podmínkách.

Super personál, dobrá kuchyně

Květoslava J. (Čáslav)
10. 5. 2019

zrušit poplatek za parkování - ve většině hotelů je parkování pro ubytované hosty zdarma

Vše bylo fajn

Dobrý den, moc se nám u Vás v lázních líbilo. Oba (já a syn -11 let) jsme byli nadšeni z bazénu, krásné ubytování, které nám vybrala p.Vokatá. Jídlo skvělé, všude milí vstřícní lidé, kteří nám poradili zajímavosti. Moc jsme obdivovali krásný park s tulipány (ještě jsme je stihli ráno v pondělí vyfotit), syn se nemohl odpoutat od nádherného vodotrysku, který jsme si vyfotili asi 100x. Dále se nám moc líbily krásné slunečné hodiny, kde se každý den měnilo datum z kamínků. Myslím si, že jsme stihli hodně věcí, na tak krátkou dobu....odpočinuli jsme si, zapomněli jsme na všední starosti.....rádi se k Vám budeme vracet. Zmrzlina na náměstí byla jako v Itálii, opravdu super. Jen škoda, že jsme tam byli tak krátce, ale naštěstí nám nepršelo, jen mohlo být trochu tepleji... :-). Masáž lávovými kameny mě krásně prohřála, byla jsem z ní nadšená. Opravdu nemám co bych vytkla. Děkujeme za vše.

5. 4. 2019

Určitě zase přijedu na prodloužený víkend.

28. 3. 2019

Krásné prostředí a hodný personál.

Dát židle do převlékárky u koupelí. /výborná byla u masáže/ . Částečná masáž byla moéně kvalitní, celková zase výborná.

Jiří M. (66 let, Praha 6)
20. 3. 2019

Pobyt se nám líbil, vše probíhalo dle našich představ. Všude jsme se stkali s ochotným a vstřícným personálem. Nemáme připomínky.

Všechno bylo suprové.

Miroslava B. (61 let, Hradec Králové)
7. 3. 2019

letos nemám žádné připomínky. Bala jsem spokojena. Pobavilo mně, že jsem měla stejný pokoj jako v roce 2018. Asi, abych viděla tu změnu, myslím nový koberec, vymalováno atd. Bylo to moc fajn a doufám, že za rok vás opět navštívím. Přeji jen to nejlepší, ať se daří.

Líbilo se nám vše, byly jsme maximálně spokojené. Těšíme se na další pobyt na Zámečku.

21. 2. 2019

Nemám výhrady. Veškeré domluvy ohledně pobytu promptní. Paní na recepci milé a nápomocné. Pokoj pěkný a funkční, rohový balkonek navozoval příjemný nádech staré vilky. Co bylo dojednáno, to proběhlo (procedury). Obecně jsou Poděbrady příjemné městečko, spousta různorodých podniků.

Dobrý den. Kapku mi vadila ta mládež do rána pod odnem, ale taky nám bylo 18 a proto to toleruji. Moc ochotný personál a příjemné čisté prostředí. Děkuji

5. 2. 2019

Libil se mě přístup personálu, zlepšení by bylo potřeba v oblasti stravování.

15. 1. 2019

vše výborné!

Vše se nám líbilo.

10. 12. 2018

Byla jsem spokojená.

23. 11. 2018

Od objednávky pobytu přes vlastní pobyt až do odjezdu jsem se vždy setkala se vstřícným přístupem. Personál je milý, profesionální. Letos jsem během roku poděbradský hotel Zámeček navštívila 3x a vždy jsem byla spokojena, vracela jsem se odpočatá - a jak doufám i zdravější. V zimě 2019 se chystám na alespoň 5 denní pobyt opět.

23. 11. 2018

Vše v pohodě. Pokoje čisté. Jen bych nabídl hostům k večeři nejen obyčejnou vodu, ale i slazenou, dále kávu, čaj atd. Děkuji za pobyt, rádi se vrátíme.

23. 11. 2018

vše v pořadku

výborný fyzioterapeut

Moc se nám líbilo, jak ubytování, stravování ,masáže, solná jeskyně. Opět Vás navštívíme.

Hana J. (Hradec Králové)
22. 10. 2018

Dobrý den, byla jsem tentokrát spokojena, hlavně v jídelně velice vstřícný personál, vždy vyhověl. Pokoj čistý, procedury dobré a po upozornění dodržena jejich doba. Hodlám k vám opět jet v blízké době. Je pro mne dobré, že mám slevovou kartu, procedury si mohu vybrat a to je pro mne to nejdůležitější. Přeji hezký den

Julie Z. (53 let, Praha 4)
8. 10. 2018

Užili jsme si s manželem krásný pobyt v hotelu Libenský včetně překrásného počasí. Do Poděbrad rádi a pravidelně jezdíme. Děkujeme.

Líbilo se mi vše,byla jsem maximálně spokojená!

Nemám závažný podnět ke zlepšení, jen bychom doporučili instalaci sítí alespoň do jednoho z oken v pokoji (kvůli hmyzu). Celkově jsem byla i s manželem velmi spokojena a moc děkuji za perfektní víkend.

Dobrý den, s pobytem ve vašich lázních jsme byly velmi spokojené. Pěkné prostředí, ochotný personál hotelu a velice příjemní zaměstnanci u jednotlivých procedur. Všem touto cestou děkujeme.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.