Speciální lázeňský pobyt s koncertem Anety Langerové: Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován - koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem.

Termín pobytu: 3 dny/2 noci (17. - 19.4.2023 nebo 18. - 20.4.2023); 8 dní/7 nocí (16. - 23.4.2023)

Stravování: polopenze

Program pobytu:
3 dny/2 noci: 2x lázeňská procedura (viz níže), 2x vstup do bazénu & wellness Chariclea (1 hod.), 1x vstupenka na koncert Anety Langerové (18.4.) a 2x lázeňský kupón á 50 Kč

8 dní/7 nocí: 5x lázeňská procedura (viz níže), 4x vstup do bazénu & wellness Chariclea (1 hod.), 1x vstupenka na koncert Anety Langerové (18.4.) a 2x lázeňský kupón á 50 Kč

BONUS - zahrnutý v ceně pobytu
Vstupenka na koncert Anety Langerové - v 1. nebo 2. řadě:
Aneta Langerová: Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován - koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem. Vítejte ve světě Dvou sluncí. V nekonečném vnitřním prostoru, kde je snění dovoleno. Stačí se na chvíli ztišit a zastavit. Stát se tím, kdo pozoruje. Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů.

Termín konání: úterý 18. 4. 2023 od 19:00 hod.
Kde: Kino Sokol Nymburk - 8 km - zajistíme vám dopravu tam i zpět zdarma

Upozornění: nástup na pobyt v 13.00 hod.

Pobyt je z akční nabídky a nevztahují se na něj další slevy.

Album Dvě slunce

Následovat Anetu do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně se vyšplháme na vysokou horu, odkud na obloze uvidíme táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých. Někteří z nás snad pocítí závrať z toho, Jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru máme na dosah.

Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a od té doby rozzářilo už mnoho krásných míst naší milované domoviny a ve své pouti nadále pokračuje. Nyní přichází rozzářit i vás. Nejen do nových příběhů, se budou moci všichni fanoušci zaposlouchat na koncertním turné, na kterém Anetu doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. Těšit se tak můžete na zkušené muzikanty jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

„Věřím, že vám písně budou v krásném jarním čase dobrými společníky. Každá z nich má svůj vlastní příběh a atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako na této cestě doprovází mne. Nepřestává mě překvapovat energie, která vzniká na živých koncertech. Interakce mezi námi a publikem dává každému hudebnímu večeru jedinečné kouzlo. Těším se, že se spolu s vámi opět setkám v nekonečném prostoru dvou sluncí, kde je snění dovoleno. Ať hudba zní a slunce svítí všem bez rozdílu" říká Aneta.

Zobrazit další

Ceník pobytu

3 dny/2 noci

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Třílůžkový pokoj
0
Apartmán

Počet nocí

2

Strava

polopenze
plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

1 ×
Vstupenka koncert Anety Langerové 18. 4.

Hotely, termíny a ceny

8 dní/7 nocí

Pokoje

0
Jednolůžkový pokoj
0
Dvoulůžkový pokoj
0
Třílůžkový pokoj
0
Apartmán

Počet nocí

7

Strava

polopenze
plná penze

Procedury (pro 1 osobu)

1 ×
Vstupenka koncert Anety Langerové (18.4.)

Hotely, termíny a ceny

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Olga Beková

Často se ptáte na…

platba za pobyt

většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Výjimkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které je možné zaplatit až na místě.

poplatek z pobytu

Ano, od 1. ledna 2022 vstoupila v platnost obecně závazná vyhláška města Poděbrady o místních poplatcích, který pojednává o poplatku z pobytu. Tento poplatek činí 30 Kč/den.
Od poplatku jsou osvobozeny:
osoby mladší 18 let
osoby nevidomé,
osoby, které jsou považovány za závislé na pomoci jiné fyzické osoby podle zákona upravujícího sociální služby,
držitelé průkazů ZTP/P a jejich průvodci,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče (PLP a KLP).

Od poplatku nejsou osvobozeny:
osoby starší 70 let,
osoby, kterým je poskytována lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená jako příspěvková.

platba kartou

Ano je možná, všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

benefit a slevové programy

akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

děti

Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva.
Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma do 11,99 let. Stravování dětí do 11,99 let za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata

naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 500 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Pobyt je dovolen pouze na 3* hotelech - Libuše a Zimní lázně. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné

pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte, prosím, naše pracovniceBalneo recepce.

zdravotní stav u wellness pobytů

Při objednávce zvažte důkladně výběr pobytu. Lázeňské procedury v rámci wellness pobytů jsou procedury volně prodejné, tzn. bez lékařské prohlídky. Pokud si nejste jisti výběrem procedur, konzultujte vhodnost se svým lékařem. Úpravy procedur u wellness pobytů nejsou možné. Pokud si přejete sestavit pobyt ze svých vybraných procedur, zvolte pobyt šitý na míru.
Pokud máte zájem o procedury léčebné, nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce, kde jsou procedury stanoveny na základě vyšetření lázeňským lékařem.

dárkový poukaz na hodnotu
dárkový poukaz na pobyt

v objednávkovém formuláři uveďte do poznámky, že si přejete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury

v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem.
Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení.
Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli.
Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury

pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele

pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do objednávkového formuláře fakturační údaje firmy (včetně IČO), na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.
Před pobytem vám bude vystavena zálohová faktura, daňový doklad vám automaticky zašleme po skončení pobytu v našich lázních.

apartmán

apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/pokoj/noc, v hotelu Chariclea 1 000 Kč/pokoj/noc.

sčítání slev

námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování

naše lázně vlastní centrální parkoviště za hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu.

Ceny parkování zde.

bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup je umožněn v hotelech Libuše, Zimní lázně, Libenský, Zámeček, G-Rex a v Rehabilitačním centru Máj.

stravování

Klienti, přijíždějící do našich lázní za komplexní, příspěvkovou a samopláteckou léčebnou péčí, mohou znát menu na celou délku délku svého pobytu, tedy i na 4 týdny dopředu.

Jsou nápoje ke stravování zdarma/v ceně pobytu?
Nikoliv. Nápoje zdarma jsou k dispozici pouze v rámci snídaní. U obědů a večeří jsou nápoje za úhradu.

Další pobyty s kulturou

3 790 Kč

Víkend v rytmu tance

3 790 Kč

Pobyt s dechovkou Babouci

6 490 Kč

Velikonoční pobyt

3 790 Kč

Pobyt s koncertem Jakuba Smolíka

3 540 Kč

Pobyt s Veselou Trojkou Pavla Kršky

4 180 Kč

Pobyt s představením Miroslava Donutila

3 780 Kč

Pobyt s koncertem Anety Langerové

3 190 Kč

Pobyt s koncertem Kollárovců

Pobyty s kulturou

Další akční pobyty

8 190 Kč

Cvičební pobyt s Hankou Kynychovou

3 790 Kč

Pobyt s koncertem Jakuba Smolíka

6 490 Kč

Velikonoční pobyt

2 790 Kč

Jarní wellness v lázních

5 490 Kč

Valentýnský pobyt

3 790 Kč

Pobyt s dechovkou Babouci

3 790 Kč

Víkend v rytmu tance

3 540 Kč

Pobyt s Veselou Trojkou Pavla Kršky

3 590 Kč

Zimní pobyt

4 180 Kč

Pobyt s představením Miroslava Donutila

3 780 Kč

Pobyt s koncertem Anety Langerové

3 190 Kč

Pobyt s koncertem Kollárovců

Akční pobyty

Další wellness pobyty

8 690 Kč

Prodloužený víkend exclusive

8 190 Kč

Cvičební pobyt s Hankou Kynychovou

3 490 Kč

Dámský víkend

3 790 Kč

Pobyt s dechovkou Babouci

16 790 Kč

VIP týden

980 Kč

Pobyt šitý na míru

8 690 Kč

Aktivní týden

9 490 Kč

Lázeňský týden v Poděbradech

8 990 Kč

Týden pro ženy

3 690 Kč

Seniorský minirelax

4 290 Kč

Výroční pobyt 115 let

5 390 Kč

Lázně na 4 dny

3 690 Kč

Víkend pro dva

3 390 Kč

Relaxace v týdnu

6 490 Kč

Velikonoční pobyt

3 790 Kč

Víkend v rytmu tance

5 490 Kč

Valentýnský pobyt

3 790 Kč

Pobyt s koncertem Jakuba Smolíka

2 790 Kč

Jarní wellness v lázních

3 540 Kč

Pobyt s Veselou Trojkou Pavla Kršky

16 290 Kč

Rekondiční pobyt

6 360 Kč

Skupinové pobyty

3 590 Kč

Zimní pobyt

4 180 Kč

Pobyt s představením Miroslava Donutila

3 780 Kč

Pobyt s koncertem Anety Langerové

3 190 Kč

Pobyt s koncertem Kollárovců

Wellness pobyty

Další pobyty pro ženy

8 190 Kč

Cvičební pobyt s Hankou Kynychovou

3 490 Kč

Dámský víkend

8 990 Kč

Týden pro ženy

9 490 Kč

Lázeňský týden v Poděbradech

4 290 Kč

Výroční pobyt 115 let

6 490 Kč

Velikonoční pobyt

3 690 Kč

Víkend pro dva

8 690 Kč

Prodloužený víkend exclusive

8 690 Kč

Aktivní týden

3 390 Kč

Relaxace v týdnu

5 390 Kč

Lázně na 4 dny

16 790 Kč

VIP týden

980 Kč

Pobyt šitý na míru

3 790 Kč

Pobyt s koncertem Jakuba Smolíka

3 590 Kč

Zimní pobyt

3 780 Kč

Pobyt s koncertem Anety Langerové

Pobyty pro ženy

Další víkendové pobyty

3 690 Kč

Víkend pro dva

3 790 Kč

Víkend v rytmu tance

3 490 Kč

Dámský víkend

4 290 Kč

Výroční pobyt 115 let

8 690 Kč

Prodloužený víkend exclusive

8 190 Kč

Cvičební pobyt s Hankou Kynychovou

5 490 Kč

Valentýnský pobyt

3 790 Kč

Pobyt s dechovkou Babouci

6 490 Kč

Velikonoční pobyt

2 790 Kč

Jarní wellness v lázních

3 790 Kč

Pobyt s koncertem Jakuba Smolíka

3 540 Kč

Pobyt s Veselou Trojkou Pavla Kršky

4 180 Kč

Pobyt s představením Miroslava Donutila

3 780 Kč

Pobyt s koncertem Anety Langerové

3 190 Kč

Pobyt s koncertem Kollárovců

Víkendové pobyty

Další týdenní pobyty

9 490 Kč

Lázeňský týden v Poděbradech

7 490 Kč

Seniorský pobyt

8 690 Kč

Aktivní týden

16 790 Kč

VIP týden

11 400 Kč

Léčebný pobyt pro samoplátce

8 990 Kč

Týden pro ženy

6 490 Kč

Velikonoční pobyt

2 790 Kč

Jarní wellness v lázních

3 790 Kč

Pobyt s koncertem Jakuba Smolíka

3 540 Kč

Pobyt s Veselou Trojkou Pavla Kršky

4 180 Kč

Pobyt s představením Miroslava Donutila

3 780 Kč

Pobyt s koncertem Anety Langerové

3 190 Kč

Pobyt s koncertem Kollárovců

Týdenní pobyty
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.