Recenze pobytu Lázeňský týden v Poděbradech — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
100 %
Dobrá ale...
0 %
Špatná
0 %
100 % spokojenost (22 hodnocení)
Vybrané recenze:

Veškeré služby byly perfektní, těšíme se na ukončení terénních úprav v okolí hotelu Zámeček, i zatímní podoba naznačuje, že bude na co se dívat.

Byl jsem se vším spokojený

Přístup personálu na procedurách perfektní .

nemam zadne vyhrady.byli jsme maximalne spokojeni

· 17. 7.

Líbí se mi u Vás, vždy se těším na pobyty v Poděbradech, nemám žádné připomínky.

prostředí, ochota personálu, dostupnost objektu, blízkost centru města.

· 19. 6.

Vážení, byla jsem letos ve Vašich lázních již po jednadvacáteté v řadě. Vše bylo hodně moc perfektní. Nemohu si ani v nejmenším na něco stěžovat. Ubytování vč. úklidů pokoje i ostatních prostor, procedury, úroveň stravování, vzhled a vybavení lázeňských budov i ochota celého personálu. Znovu říkám prostě perfektní, byla jsem hodně moc spokojená - chválím, chválím a těším se na příští rok. Děkuji Vám za příjemný pobyt zdraví

Dobrý den, s mým pobytem v hotelu Libuše jsem byla velmi spokojená. Pokoj byl útulný a čistý. Jídlo bylo velmi chutné a bylo možné vybírat si z různých jídel. Snídaňový bufet byl bohatý. Personál hotelu byl vstřícný, laskavý a tolerantní. Lázeňské služby splnily má očekávání. Zdravotnický a rehabilitační personál byl profesionální a vstřícný. Prostředí Poděbrad je krásné a povzbuzuje uzdravování. Všem děkuji za jejich práci. Ráda se do Poděbrad vrátím.

Jsem s pobytem v lázních Poděbrady spokojená, proto k vám jezdím pravidelně již řadu let

Dobrý den, Pobyt byl pro mne příjemný relax. Jen bych nemusela mít dvakrát solnou jeskyni. Stačila by jedna a místo druhé radši ještě jednu masáž. Hezký den

· 5. 3.

Byla jsem vlice spokojená, výborné ubytování, čisto, teplo, klid na patře. Dobrý výběr jídel a i když jsem měla jen polopenzi, bohatě to stačilo. Jen možná jídla by mohla být teplejší, aby si člověk mohl vše v klidu vychutnat. Velmi dobré byly saláty. Na procedurách velice příjemný a ochotný personál. Ráda bych se zase vrátila.

Anna K. (Vysoká u Příbramě) · Lázeňský týden v Poděbradech · Hotel Libenský ****
· 4. 3.

Líbila se mi ochota všech zaměstnanců, na procedurach profesionální přístup.

Rodiče jsou maximálně spokojeni. Když jim bude sloužit zdraví, pojedou příští rok zase. Děkuji

Velmi mi vyhovovala spousta laviček , dobře udržovaných. Zdravím

· 5. 12. 2019

V Zámečku jsem vždy spokojená, nemám žádné připomínky.

Kristýna M. (Ústí nad Labem) · Lázeňský týden v Poděbradech · Hotel Zámeček ****
· 23. 9. 2019

vše bylo perfektní,velká spokojenost,určitě opět navštívím za vše děkuji

pěkný pokoj příjemný personál na procedurách perfektní strava

· 13. 6. 2019

Byla jsem nadmíru spokojená, fandím Vašim plánům na rekonstrukci lázeňských budov, jsou promyšlené a moc hezké. Dále chválím kuchaře, jídlo bylo rozmanité a hodně, hodně dobré. Den Francie byl úžasný! Věřím, že v tomto duchu bude nadále pokračováno. Všude Vás chválím, za rok přijedu zase.

· 13. 6. 2019

Perfektní pobyt, opravdu neměl chybu. Ubytování, strava bez chyb a procedury vynikající. A když k tomu dodám časté návštěvy cukrárny Viola s výbornými poháry, už není co dodat.

· 20. 5. 2019

Ubytování v pořádku, polopenze chutná a dostačující, personál vstřícný a milý, procedury splnily mé očekávání. Spokojenost a relax.

V Poděbradech se mi líbilo, byla jsem u Vás už opakovaně. Až bude dokončena rekonstrukce Letních lázní, bude to ještě lepší pro pacienty.

· 25. 2. 2019

Líbil se nám pobyt celkově. Ochotný personál, kvalitní strava, příjemné prostředí.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.