Recenze pobytu Klasický vánoční pobyt 22.-27.12. — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
64 %
Dobrá ale...
35 %
Špatná
1 %
99 % spokojenost (94 hodnocení)
Vybrané recenze:

Vážení, Vánoce ve vašem hotelu se mi moc líbily. Výborná strava, ubytování i lázeňská péče. Jediné co bych přivítala, možnost stravování formou polopenze. Pokud mi to zdraví dovolí, objednám si " Vánoční pobyt" i v letošním roce. Srdečně vás zdravím.

Vánoční pobyt se nám velice líbil, s programem, službami a péčí jsme byli naprosto spokojeni.

V Poděbradech jsem vždy spokojena. Nemám námitek.

Pobyt byl moc pěkný.Jen si myslím, že bylo moc jídla.Nechápu lidí, kteří si to brali z jídelny na pokoj. Ještě jedna přípomínka, velké teplo na pokoji. To je jen můj názor. Jinak jsme opravdu byly spokojené.

Bydlela jsem hotelu Libensky a za mě - celý Vánoční pobyt byl úžasný, vše bylo perfektně připraveno, program, procedury, jídlo, pohoštění, dárky - bylo to skvělé - děkuji

Celkově pobyt hodnotím jenom kladně ve všech směrech. Pokoje prostorné s odpovídajícím vybavením,jídlo předčilo očekávání.Dobrá organizace procedúr. Jediný drobný nedostatek je pro některé klienty přecházení venkem do jiných pavilónů za procedurami.Vzhledem k probíhajícím opravám se snad do příští zimy tento stav zlepší. Poděbrady jsou malebné město s hezkým rovinatým okolím.Mohu jenom doporučit.

vse bylo super.personal na jidelne a velnes bez chybicky .dekuji

· 8. 1.

Pobyt byl perfektní, proto se k vám ráda vracím.

Ubytování perfektní, jídlo výborné , progrem pobytu beznadný děkujeme.

· 8. 1.

Dobrý den, byla jsem velmi spokojená s celým vánočním pobytem u vás. Ubytování, procedury, strava. Vzhledem k tomu, že jsem v důchodu, přivítala bych příznivější ceny pro seniory. Děkuji.

Byla jsem moc spokojená, jako vždy, již jsem u Vás po několikáté. Pouze mi vadí koupele v Centrálních lázních - není soukromí, vany nejsou odděleny. Ale věřím, až budou tyto lázně kompletně zrekonstruovány, že koupele budou na úrovni. Ráda se do Vašich lázní vracím.

Programy, procedůry, personál, obsluha, jídlo, vše naprosto perfektní. Přeci jen bych měla malou připomínku. Na stolech nám chybí odpadový kyblíček třeba slupky z vajec, obaly z másla a jiné. To ale asi vzhledem k velikosti stolů je neproveditelné. Škoda. Jinak už mě všichni kamarádi upozorňují na to, abych je nezapomněla přihlásit na letošní Vánoční pobyt. To mluví za vše. I já se těším na krásně strávený vánoční čas u vás. Všem moc děkujeme a těšíme se na shledanou.

· 8. 1.

VŠECHNO SE NÁM LÍBILO,ALE MOHLI BY STE VYREŠIT JEDÁLEN JE TAM MOC STOLU PRI SEBE ,A BYLI SME V POKOJI DVA A BYLA TAM JEN JEDNA ŽIDLE , INÁČ VŠECHNO SUPER,DEKUJI BYLO TO KRÁSNE

Dobrý den,vánoční pobyt v lázních Poděbrady splnilo naše očekávání,jsme naprosto spokojeni se všemi službami i procedurami. Přejeme vše nejlepší v novém roce ,hodně spokojených klientů avšemu personálu hodně štěstí a zdraví.

Dobrý den, pobyt byl perfektní .Jmenovitě pochválím přístup pí. Kaíprové

· 3. 1. 2019

Děkuji za velmi příjemný Vánoční pobyt, u vás v lázních Poděbradech. Velmi oceňuji vkus při výběru kulturního programu. Dál si vážím krásného přístupu vašich pracovníků, v recepci, v jídelně, v kuchyni i při procedurách a vůbec vších, kteří o nás pečovali. Těším se na Vánoce 2019 - opět u vás v lázních Poděbrady

Děkuji za pěkný pobyt, všechno bylo perfektní. Jmenovitě bych pochválila přístup pí Kaiprové.

· 2. 1. 2019

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu Zámeček, s poskytovanými službami během vánoc jsme byli spokojeni.

· 2. 1. 2019

Byla jsem velmi spokojená, s jídlem, ubytováním i s programem děkuji.

Věra Z. (Ledeč nad Sázavou) · Klasický vánoční pobyt 22.-27.12. · Hotel Libenský ****
· 2. 1. 2019

Byla jsem se vším velmi spokojená. Ubytování velmi příjemné, strava výborná, lázeňské procedúry kvalitní a personál velmi ochotný. Děkuji za příjemné Vánoce a přijedu zase.

· 2. 1. 2019
Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.