Recenze pobytu Hotelové ubytování — Lázně Poděbrady, a. s.
Jaká byla návštěva u nás?
Perfektní
66 %
Dobrá ale...
31 %
Špatná
3 %
82 % spokojenost, 104 hodnocení
Vybrané recenze:

Spokojený s pobytem - ubytování i stravování, příjemná obsluha v jídelně, ochotné recepční. Nemám připomínky.

Celkově jsem byla velmi spokojená. program našich cedoucích byl velmi dobře připraven, ubytování, vynikající kuchyně ,milý a ochotný personál, dokonce i počasí se povedlo. CO BY SI ČLOVĚK MĚL PŘÁ VÍC. Ráda do Laibuše pojedu i v tomto roce, pokud Corona dovolí. P.S Omlouvám se za pozdní odpověd , ale Váš dotazník jsem právě objevila v koši.

10. 9. 2020

Lázeňské město Poděbrady je překrásné. My jsme měli hotelové ubytování bez procedur, takže nemohu hodnotit odbornost a profesionalitu zdravotního personálu. S ubytováním a stravováním i s obsluhou hotelového domu Libuše jsme byli spokojeni. Určitě bychom se chtěli příští rok vrátit.

Dobrý den, musím pochválit: bleskové vyřízení objednávky pobytu. Příjemnou, ochotnou paní recepční ( tmavé vlasy), jméno neznám v hotelu ZIMNÍ LÁZNĚ. Paní je na správném místě. Veselého plavčíka u bazénu. V hotelu LIBUŠE, ochotná a příjemná, mladá servírka v restauraci. ( Blond vlasy) Byla jsem mile překvapena, chováním těchto osob. Není to všude samozřejmostí. Kdyby bylo možné,rozšířit otevírací hodiny v bazénu, pro ubytované. Přeji hodně spokojených klientů a ráda se k Vám vrátím. Děkuji,

Ubytování v pořádku. Ke konci pobytu bylo míň ovoce a poslední den nebylo žádné. Jinak jednotvárný způsob stravování, hlavně snídaně.

Na Zámečku sem byla velmi spokojená,jak s ubytováním,tak i se všemi službami. setkala sem se s přijemným vystupováním,ochotou a vstřícností u paní recepční Moniky Benešové.Dekuji Vám všem i celému personálu.Ráda se k vám budu vracet

9. 12. 2019

Nabídku jídel pro hosty ala cart mimo časy pro stravování lázeňských hostů

Všechno bylo dobrý.

byli jsme velmi spokojeni. poslete nam prosim nabidku na na víkendový pobyt konec zari. dekuji st.

28. 3. 2019

Prostě na Zámečku jsem jako doma. Spokojený a šťastný.

21. 2. 2019

Byli jsme spokojeni, personál celého hotelu byl milý, vstřícný, ochotný.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.