Do konce srpna nabízíme nově zrekonstruovaný Hotel Bellevue Tlapák se zaváděcí slevou 15 %.

Speciálně pro Vás jsme si připravili opravdový elixír procedur. Čeká Vás uhličitá koupel, přísadová koupel Kneipp, aroma masáž celotělová, klasická částečná masáž, vlasová terapie (mytí, regenerační kůra, masáž hlavy, mytí a foukání), detoxikační ošetření pleti (60 min.) (odlíčení, diagnostika, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění, tonizace, detoxikační masáž, ampule na projasnění pleti, detoxikační maska a krém), manikúra + parafín (60 min.) (desinfekce rukou, zarovnání a zapilování nehtů, lázeň rukou, peeling, ošetření kůžičky, výživný lak dle vlastního výběru, výživný krém, parafinový zábal - teplý/studený) a poukázka do kavárny.
Vše pro Vaši krásu na jednom místě…Trávit čas ale můžete nejen v hotelu, Poděbrady jsou opravdu krásné, procházku po okolí tak můžete zakončit v některé naší kavárně či restauraci.
Těšíme se na Vás ❤️

Pobyt trvá 7 dní, tedy 6 nocí.

Stravování: polopenze

Upozornění: nástup na pobyt v 13.00 hod

Příplatek za jednolůžkový pokoj na osobu a noc činí 200 Kč.

Klient hradí při příjezdu na recepci lázeňskou taxu ve výši 15 Kč/noc.

Ceník za jednu osobu

Procedury: Uhličitá koupel, Přísadová koupel (Kneipp), Aromaterapeutická masáž celotělová, Klasická masáž částečná , Vlasová terapie, Detoxikační ošetření pletí, Manikůra a parafín, poukázka do kavárny

10. 4. - 31. 10. 1. 11. - 19. 12.
Hotel Zámeček **** 10 295 Kč 8 995 Kč

Objednávka pobytu Elixír krásy (6 nocí)

Vyplňte nejprve prosím tento objednávkový formulář a my se vám obratem ozveme s platebními údaji. Tučné položky jsou povinné.

Kontakt na objednávajícího

Jak vám mohu pomoci?