Poděbradský lázeňský likér

Pochutnejte si na originálním nápoji, hořké lihovině. Obsah 38 %, 0,5 l.

Poděbradská samička

Pozvěte Samičku domů. Různé příležitosti, různé velikosti, různí přátelé, jedna nálada. Užijte si ten správný okamžik. Příběh Samičky se začal psát koncem 19. století, kdy se kníže Filip Arnošt Hohenlohe z Schillingsfürstu rozhodl společně se svou chotí přestěhovat na poděbradský zámek. Zámek nechal opravit a spolu se svou ženou se v Poděbradech rád zdržoval po celý rok.
Z rodného Bavorska si kníže přivezl i vlastní recepturu jedinečného bylinného likéru obsahujícího jalovec, pelyněk, či zeměžluč. Ten mu byl za doporučení místního lékaře Dr. Boučka podáván každé ráno před snídaní na lačno. Na zámeckém dvoře se likéru říkalo Weibchen, což si tehdejší česky mluvící personál volně překládal jako Samička. Tak, i když nevědomky, vznikl její originální český název.

Trubičky v designu Lázní Poděbrady

Známé Hořické trubičky v designu Lázní Poděbrady jsou nově v naší nabídce, naleznete u nás dvě příchutě, čokoládové a vanilkovo-skořicové. Tento suvenýr pořídíte v recepcích našich hotelů za 25 Kč.

Lázeňské oplatky

V prodeji máme jak celé oplatky, tak trojhránky. Obojí v příchuti oříšek nebo čokoláda. Cena 30 Kč.

Magnety s lázeňskými dominantami

Pořiďte si památku na váš pobyt v Poděbradech. V naší nabídce naleznete magnet s motivem květinových hodin, hotelu Libenský, Bellevue Tlapák nebo hotelu Zámeček.

Skleněný pilník Blažek Glass

Poděbradské pohlednice

Minerální vody

Zakupte si pramenitou vodu s příchutí nebo bez. V nabídce máme lahve 0,5l nebo 1,5l.

Alkoholické nápoje

Je libo sekt či víno?

Základní hygienické potřeby

Zapomněli jste si na pobyt vzít kartáček na zuby nebo pastu? Nevadí, v našich recepcích je možné si to zakoupit.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.