Koronavirus a Lázně Poděbrady, a.s. — Lázně Poděbrady, a. s.

*Aktualizováno k 25.5.2020

Máme pro Vás skvělou zprávu od 25.5. jsme otevřeny pro všechny lázeňské, ozdravné a wellness pobyty. K dispozici vám budou také všechny gastronomické služby.

Už se na Vás v rozkvetlých Poděbradech velmi těšíme. ❤️

Prodloužení lázeňské péče – Příspěvková a Komplexní léčba

Podívejte se na vyjádření jednotlivých pojišťoven k prodlužování návrhů zde. Pro bližší informace, prosíme, kontaktujte svou zdravotní pojišťovnu. Plánované nástupy budou postupně měněny dle situace. Již nyní se na vás těšíme.

Prodlužování návrhů na komplexní péči: Platnost návrhu je daná zákonem č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, ve znění pozdějších předpisů, § 33 odst. 4, a to 3 měsíce. Zatím platí informace, že návrhy neprodlužují, ale pojištěnec si může nechat návrh aktualizovat, znovu potvrdit vystavujícím lékařem. Nezbytná vyšetření pro vystavení návrhu musí být provedena v termínech odpovídajících potřebě posouzení dynamiky procesu onemocnění, standardně by neměla být starší 2 měsíců. V mezidobí mohlo dojít k radikální změně zdravotního stavu, indikaci je proto potřeba ověřit a pak potvrdit.

Lhůty stanovené zákonem z hlediska léčebného efektu u základních pobytů neprodlužují: V případě, že ošetřující lékař doporučí lůžkovou léčebně rehabilitační péči, je možné ji realizovat místo v lázních, v odborné rehabilitační léčebně, kde není zákonem stanovené omezení lhůty pro nástup.

Lhůty stanovené zákonem z hlediska léčebného efektu u opakovaných pobytů, lze prodloužit: V těchto případech je za současného stavu zdůvodnitelné lhůty pro opakovaný pobyt prodloužit. Tedy, když např. pojištěnec z důvodu karantény nenastoupí do lázní, následně si nechá aktualizovat návrh i pokud byl překročen interval pro opakování. Prodloužení lhůty tolerujeme u opakovaného pobytu až o 3 měsíce.

Co dělat v případě, že chci přisunout termín pobytu?

Zavolejte nám nebo napište, rádi vám pobyt bezplatně přesuneme na termín, který vám bude vyhovovat.

Co dělat v případě zakoupeného poukazu na pobyt?

Pokud si přejete termín platnosti poukazu prodloužit, tak nás požádejte, rádi vám poukaz prodloužíme až do 19.12.2020.

Přijímáme rezervace pobytů na budoucí období. Odpočinkový pobyt v lázních vám zaručeně napomůže načerpat nové síly.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte emailem nebo telefonicky. Telefonní linky mohou být vzhledem k situaci přetížené. Budeme se snažit odpovídat v co nejkratší době.

VAŠE ZDRAVÍ JE PRO NÁS PRIORITOU

Společně vše zvládneme. Těšíme se na vás.

Sledujte naše webové stránky, kde vás budeme informovat o situaci v našich lázních.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.