Francouzská regenerace — Lázně Poděbrady, a. s.

Hlavním cílem pobytu je fyzická a psychická regenerace s postupným navrácením přirozené psychosomatické rovnováhy.

Lázeňské procedury podporují zejména orgánovou čisticí detoxikaci, tj. zbaveni nahromaděných zplodin např. v játrech, střevech, kůži a tkáňovou remineralizaci, tj. doplněni chybějících minerálů nezbytných pro správné fungovaní organismu.

Léčba je doporučovaná v důsledku výživových poruch, nerovnováhy přijmu cukru, tuku a bílkovin, nedostatku minerálů, enzymu a vitaminu. Dále v případech nadváhy, obezity, diabetu, nikotinismu a jiných chronických zánětlivých stavů. Pobyt zároveň působí jako prevence a má ozdravné účinky na celý lidský organismus

Klienti jsou na začátku pobytu diagnostikováni, po té léčeni a instruováni pro následnou domácí léčbu s cílem prodlouženi žádaného léčebného efektu a změny stravovacích návyků.
Strava je přizpůsobena typu pobytu. Jedná se o nutričně vyvážené menu, podporující regenerační a protizánětlivé procesy.

Změňte životní styl, oddálíte stárnutí a prodloužíte život, radí MUDr. Eva Drahovzalová

Termín: 7 dní/6 nocí (30. září - 6. října 2018)
Celkem 16 procedur:
pondělí 1. 10. - 4 procedury
středa 3. 10. - 4 procedury
čtvrtek 4. 10. - 4 procedury
pátek 5. 10. - 4 procedury

Další plánovaný termín od 16. prosince - 22. prosinec 2018

Stravování: plná penze (kromě dnů příjezdu a odjezdu, pobyt je zahájen večeří a zakončen snídaní)

Příplatek za jednolůžkový pokoj na osobu a noc činí 300 Kč v hlavní sezóně, v mimosezóně 200 Kč/noc.

Klient hradí při příjezdu na recepci lázeňskou taxu ve výši 15 Kč/noc.

Version française

Tento pobyt pro Vás zajišťuje
Simona Sluťáková

Price for package for one person

Order

Francouzská Regenerace

7 days (6 nights)

Procedures: specializované lékařské vyšetření MUDr. Evy Drahovzalové (4x), Perličková koupel (4x), Detoxikační zábal z mořských řas proti celulitidě (4x), Oxygenoterapie (4x), Solná jeskyně (4x)

Order package

Obecné informace o pobytech

platba za pobyt — většina pobytů musí být uhrazena ještě před nástupem. Vyjímkou mohou být objednávky na poslední chvíli, které možné zaplatit na místě.

benefit a slevové programy — akceptujeme Sphere Card, Benefit Plus. Nabízíme slevy i pro klienty Pražské plynárenské nebo KB Penzijní společnosti. Zjistěte více o slevových a benefit programech.

platba kartou — všechny naše hotelové recepce mají platební terminály.

děti — Naše lázně nezajišťují péči o děti v době lázeňských procedur. Pokud je dítě v doprovodu dvou dospělých osob, tak jsou procedury načasovány v rozdílných časech, aby bylo o dítě v čase procedury postaráno. Pro děti je k dispozici v rámci procedur pouze solná jeskyně, ostatní procedury jsou poskytovány osobám až od 18 let věku. Od 15 let věku je možná individuální domluva. Ubytování dítěte na přistýlce je zdarma. Stravování dětí do 11 let včetně za 50 % ceny, od 12 let je stravování bez slevy.

zvířata — naše lázně umožňují pobyt malých a středních plemen zvířecích miláčků za poplatek 150 Kč/noc (od roku 2019 300 Kč/noc). Pobyt s domácím zvířetem je nutné vždy ohlásit předem. Zvíře nesmí žádným způsobem narušovat chod hotelu, v opačném případě si vyhrazujeme právo řešit věc adekvátním způsobem. Vyhrazujeme si také právo na odmítnutí pobytu s domácím zvířetem.

těhotné — pobyt těhotných žen je nutné nahlásit předem. Rádi vám na základě zdravotního stavu individuálně sestavíme nabídku procedur vhodných pro těhotné ženy. V případě dotazů kontaktujte prosím náš rozpisu procedur.

dárkový poukaz na hodnotu — rádi vám vystavíme dárkový poukaz s věnováním na konkrétní hodnotu.

dárkový poukaz na pobyt — při zadejte v poznámce ve formuláři, že chcete objednat pobyt i s dárkovým poukazem. Rádi vám poukaz pošleme elektronicky, nebo vytiskneme a zalaminujeme. Více informací o našich dárkových poukazech.

oblečení na procedury — v případě klasické částečné masáže či celotělové masáži je možné mít na sobě spodní díl spodního prádla. Klient je však přikrytý ještě prostěradlem. Při skupinovém tělocviku a ergometrickém tréninku je zapotřebí mít s sebou pohodlné sportovní oblečení. Pokud máte v rámci pobytu sjednaný bazén, tak si nezapomeňte vzít s sebou plavky. Doporučujeme také gumovou obuv, aby jste neuklouzli. Do solné jeskyně doporučujeme spíše delší rukáv, v jeskyni panuje teplota okolo 20°C, jeskynní prostředí je chladnější. Procedura působí pozitivně i přes oděv.

cestovní agentury — pobyt v našich lázních je možné objednat i přes partnerské cestovní agentury. Výhodnější je ale pobyt objednat přímo přes tento náš oficiální web. Pro stálé zákazníky nabízíme při opakované návštěvě věrnostní slevu. Cestovní kancelář také není poskytovatelem služeb. Na Váš dotaz či změnu jsme schopni reagovat rychleji.

příspěvek na pobyt přes zaměstnavatele — pro objednání pobytu přes zaměstnavatele stačí uvést do poznámky objednávkového formuláře fakturační údaje firmy, na kterou chcete zvýhodnění uplatnit.

apartmán — apartmán je pro 2 osoby, cena v mimosezóně i v hlavní sezóně je 500 Kč/noc (rok 2018).

sčítání slev — námi poskytované slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

parkování — naše lázně mají vlastní centrální parkoviště za Hotelem Libenský, které je dostatečně velké, bez nutnosti rezervace předem. Několik parkovacích míst je i u Hotelu Bellevue Tlapák. Hotel Zámeček má parkoviště přímo u hotelu. Parkování je zpoplatněno 1 - 4 noci 70 Kč/noc, 5-13 nocí 50 Kč/noc, 14 a více nocí 35 Kč/noc.

Do you have a question?
Your question has been sent. We will contact you soon.