Dvojitá sleva - sleva 50 % — Lázně Poděbrady, a. s.

Lázně Poděbrady, a.s. nabízí velké množství lázeňských pobytů. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Nabízíme pobyty speciálně pro ženy, seniory, jednotlivce i páry. Rádi vám také sestavíme pobyt přesně dle Vašeho přání. Na vybraný pobyt Vám rádi vystavíme i dárkový poukaz (neplatí však na nákup dárkových poukazů na hodnotu.

Dvojitá sleva 50 %

Využijte jedinečné slevy a objednejte si současně dva pobyty v našich lázních a dostanete na levnější z nich slevu 50 %. Jeden pobyt se musí uskutečnit v roce 2018 a druhý na počátku roku 2019.

Podmínky slevy

Oba pobyty je možné si také objednat po telefonu v čase od 8:00 - 16:30 hod. na tel. čísle 325 606 500.

Jak slevu uplatnit?

Jednoduše si vyberte 2 pobyty (jeden na rok 2018 a druhý na rok 2019) z naší nabídky a v objednávkovém formuláři pobytu zadejte slevový kód “dvojitasleva” (sleva 50 % vám bude odečtena u levnějšího z pobytů.) Na každý z pobytů musí být objednávkový formulář vyplněný zvlášť a je nutné uvést slevový kód, abychom mohli dvě objednávky spárovat a slevu Vám dát.

V objednávkovém formuláři poté zadejte slevový kód: “dvojitasleva” a 50% sleva na levnější z pobytů je vaše.

Vyberte si vaše pobyty nyní.

Sleva platí na dva pobyty poskytované společností Lázně Poděbrady, a. s. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a neplatí na akční pobyty. Slevu nelze uplatnit při nákupu pobytu přes cestovní kanceláře. Tuto akční nabídku je možné uplatnit na nové objednávky od 1.10.2018 (nutné je mít uvedený slevový kód v obou objednávkách) a nelze ji zpětně uplatnit.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.