MUDr. Eva Drahovzalová — Lázně Poděbrady, a. s.

MUDr. Eva Drahovzalova, česko-francouzskà lékařka, promovala na 3. Lékařské fakultě Karlovy University v roce 1985, absolvovala lékařskou praxi na klinikách 1.Lékarské fakulty Karlovy University a Nemocnici Na Slupi Prahy 2 a v roce 1988 získala atestaci ze Všeobecného lékařství.

Poté zahájila 3 leté postgraduální studium na francouzské Universitě v Montpellier, kde obdržela diplom v Akupunktuře, té se věnovala v Lázních Poděbrady v rámci ordinace Akupunktury a Regulační dietetiky a později rozvinula v Lékařském neurologickém a ortopedickém rehabilitačním centru v Praze 10, kombinaci léčby akupunkturou, světlem a regulaci výživou v indikacích ortopedických a neurologických bolestivých stavů.

Od roku 2000 následovalo další mnohaleté postgraduální studium ve Francie, na Universitách v Montpellier a Toulouse, kde získala další diplomy v oborech Sportovní medicíny a biologie, Nutriční medicíny, Hydrologie a climatologie, Photodermatologie a Homeopathie v CEDH v Paříži.

V posledních 10 letech praktikovala tyto specializace na rehabilitační klinice Univerzitní nemocnice Rangueil-Toulouse, klinikách Pasteur Toulouse a Saint Orens -Toulouse, kde se zaměřila na problematiku kardiovaskulární rehabilitace a nutriční readaptace, obesity a dalších chronických onemocněni, vycházejících z poruchy metabolismu, výživy a pohybové aktivity.

MUDr. Eva Drahovzalova se etablovala jako praktická a sportovní lékařka, zaměřená na nutriční medicínu, akupunkturu, fototherapii a homeopathii. V rámci integrální celostní medicíny rozviji internacionální spolupráci s Francii, Švýcarskem, Belgii a Lucemburskem. V současné době se věnuje lékařským aktivitám ve Švýcarsku.

Máte dotaz?
Dotaz úspěšně odeslán. Brzy Vám odpovíme.